Як купити ділянку.

Земельний ділянку ви можете купити, звернувшись до фахівців у цій галузі, які допоможуть вам здійснити операцію. Однак це коштує грошей, тому є інший варіант - здійснити операцію самим.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з тим, який ділянку вам потрібно купити. Для цього можна скористатися базою пропозицій, аналізом цін, подачею безкоштовного оголошення. Один або декілька платних способів реклами теж можуть бути задіяні.
2
Оформіть правовстановлюючі документи. Якщо ви хочете купити земельну ділянку , придбаний у держави справжнім власником після 31 січня 1998 року, то вам потрібно при собі мати свідоцтво про державну реєстрацію прав на нерухомість і угод з нею. В іншому випадку власник перед продажем ділянки повинен пройти процедуру перереєстрації прав на землю. Це можна зробити паралельно з подачею документів на реєстрацію переходу всіх прав на землю до покупця.
3
Далі слід оформити ділянку відповідно до Земельного кодексу Російської Федерації. Об'єктом купівлі-продажу відповідно до цього кодексу є лише ділянки землі, які пройшли кадастровий облік в одній з кадастрових компаній.
4
На закінчення проводиться Державна реєстрація при оформленні ділянки. Державної реєстрації підлягає не тільки договір купівлі-продажу будинку з ділянкою, але й перехід права власності. Для реєстрації договору купівлі-продажу ділянки необхідно в Реєстраційну службу уявити відповідні документи. Здійснюється Державна реєстрація не пізніше місяця з дня подачі документів разом із заявою. Протягом даного терміну проводиться правова експертиза документів. Якщо є підстави, які передбачені законом, процедура Державної реєстрації може бути припинена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hRdmPzKXcEw