Як потрібно справити Новий рік.

Якщо ви опитаєте своїх знайомих на предмет їх найулюбленішого свята, то багато в числі найвеселіших і довгоочікуваних назвуть Новий рік. Його люблять і діти і дорослі, а справляють практично в кожній родині. Новорічні свята в нашій країні тривають кілька днів, і у тих, хто хоче зустріти початок нового року весело і цікаво, є для цього всі можливості.
Інструкція
1
Новорічні свята тривають більше тижня, тому у вас є чудова можливість зустріти початок року не вдома перед телевізором, а де-небудь ближче до природи. Якщо ви хочете отримати незабутніх вражень, потрібно справити Новий рік, виїхавши з міста. Дізнайтеся, хто ще з ваших родичів або друзів захоче зустріти це свято разом з вами. Визначтеся з загальною кількістю бажаючих, включаючи дітей.
2
Вивчіть карту передмість, напевно в тому районі, де ви живете, є красиві місця, дістатися до яких можна за кілька годин. Порадити такі місця можуть знайомі, а також відвідувачі форуму вашого міста в інтернеті. Зверніться в туристичні фірми, які також можуть допомогти вам з вибором і бронюванням підходящого місця. Замовте по інтернету або по телефону окремий котедж або сільський будиночок, який господарі можуть здати на 2-3 дні. Призначте днем заїзду 31 грудня.
3
Повідомте всіх, хто висловив бажання справити Новий рік разом з вами, про деталі поїздки і датою виїзду. Швидше за все, вам необхідно буде провести спільну зустріч, щоб обговорити деталі. Розподіліть, хто які продукти і напої купує. Продумайте меню новорічного столу, але більшу частину страв краще заздалегідь приготувати вдома, щоб не витрачати багато часу на це у святковий вечір.
4
Роздайте тим, хто буде добиратися до місця проведення свята самостійно, карти і схеми проїзду. Попередьте всіх про те, що кожна сім'я готує номер, виступ або конкурс для новорічної програми. Звичайно, бажано, щоб були підготовлені і тематичні костюми. Включіть в список необхідних покупок новорічні прикраси, свічки, бенгальські вогні, феєрверки та петарди. Нагадайте всім, щоб взяли з собою теплі куртки, спортивні штани і зручну зимове взуття для прогулянок та ігор в снігу.
Зверніть увагу
Не забудьте взяти з собою в поїздку набір ліків для екстреної допомоги при застудах або травмах, в новорічні свята знайти найближчу працюючу аптеку буде проблематично.