Як боротися з весняною алергією.

При одному слові «весна» представляються пробудження природи після зимової сплячки, молода свіжа зелень, розпускаються квіти. На жаль, для деяких людей це прекрасна пора року пов'язано з дуже неприємними відчуттями. У них сильно сверблять очі, з'являється нежить, чхання. Одним словом, вони мучаться від алергії на пилок рослин. Їм вже не до того, щоб милуватися красотами природи, що прокидається.
Інструкція
1
Після довгої і обридлої зими людині інстинктивно хочеться частіше бути на відкритому повітрі, милуватися зеленню, квітами. Це зрозуміло і природно. Але, на жаль, якщо у нього проблеми з весняною алергією, йому слід виходити на вулицю якомога рідше. Контакти з пилком необхідно скоротити до мінімуму.
2
У будинку проводите щодня проводити прибирання. Чим менше пилу, тим рідше і слабкіше будуть напади алергії, запам'ятайте це. Мінімум два рази - вранці і ввечері - приймайте душ. Крім цілей гігієни це допоможе вам полегшити симптоми алергії. Найчастіше обполіскуйте обличчя прохолодною водою, промивайте носоглотку.
3
Звичайно, пересидіти весь період цвітіння затворником навряд чи вийде. Тому, виходячи на вулицю, намагайтеся по можливості дотримуватися деяких правил. Покидайте будинок в похмуру погоду або незабаром після дощу, коли пилок добре прибита.
4
Якщо стоїть ясна погода, постарайтеся утримуватися від виходу в ранкові і денні години, коли концентрація пилку в повітрі максимальна. Краще виходити в другій половині дня. Якщо ж такої можливості у вас немає, перед виходом з дому надіньте медичну маску. Для більшого ефекту можете злегка змочити її водою. Вона досить надійно захистить ваші органи дихання. Для захисту очей від пилку, надіньте сонцезахисні окуляри. Не звертайте уваги на здивовані погляди, а то й відверті насмішки, оточуючих з приводу вашої маски. Адже мова йде про ваше здоров'я.
5
Коли симптоми весняної алергії сильно виражені, можна приймати антигістамінні препарати. Їх перелік досить широкий. Зрозуміло, перед цим не завадить порадитися з лікарем, адже будь-який лікарський засіб має протипоказання. В крайньому випадку, уважно прочитайте анотацію до ліків. Сучасні антигістамінні засоби, такі як «Кларитин» або «Зіртек», діють досить ефективно (вистачає однієї таблетки, прийнятої вранці), і при цьому не викликають у людини сонливості.