Як зробити фотошпалери для робочого столу.

Якісні шпалери для робочого столу можна зробити самостійно. Спочатку слід вибрати зображення. Краще всього використовувати картинку, дозвіл якої більше, ніж дозвіл монітора. У цьому випадку завдання спрощується. Створити фотошпалери можливо і за допомогою FastStone Image Viewer і Photoshop Online.
Вам знадобиться
  • Зображення, програма FastStone Image Viewer, редактор Photoshop Online
Інструкція
1
Знайдіть необхідне зображення. Визначте його дозвіл. Якщо цієї інформації немає на ресурсі, звідки він викачаний, то відкрийте папку, в якій лежить картинка. Направте курсор миші на зображення, але не поспішайте робити клік. З'явиться спливаюча підказка - у ній буде вказано дозвіл.
2
Оберіть картинку з роздільною здатністю більшим, ніж у монітора. У цьому випадку не буде необхідності шукати фон. Знайдіть безкоштовний редактор Photoshop online в інтернеті. Він має кілька загальних моментів з програмою Adobe Photoshop. Запустіть редактор і відкрийте в ньому зображення, вибране для шпалер. У вікні знайдіть панель інструментів (найчастіше вона розташована вертикально ліворуч) і виберіть «Кадрування» (крайній лівий верхній інструмент). Встановіть «Вихідний розмір». У віконцях «Висота» і «Ширина» вкажіть дозвіл вашого монітора.
3
Наведіть курсор на картинку, клікніть лівою кнопкою миші і розтягніть що з'явилася, як продовження миші, сітку на зображення. Опустіть клавішу миші. Оцініть, чи сподобався вам цей варіант розмірів картинки. Якщо він вас не влаштовує, то пересуньте сітку в яку-небудь сторону, поки не досягнете потрібного результату. Зображення, яке виявилося за межами сітки, буде обрізано інструментом. Натисніть клавішу Enter для підтвердження роботи. Кадрування закінчено. Шпалери готові. Збережіть їх на уомпьютере за допомогою функції «Файл» - «Зберегти».
4
Створіть шпалери за допомогою програми FastStone Image Viewer. Встановіть її на комп'ютері. Запустіть програму. Поводитися з нею просто, до того ж вона підтримує російську мову. Відкрийте обрану картинку в FastStone Image Viewer. За допомогою гарячих клавіш Ctrl + R відкрийте вікно зміни розмірів. Встановіть розмір таким чином, щоб більший відповідав вирішенню вашого монітора.
5
Потім клікніть клавішу «X» в англійській розкладці. У вікні виберіть потрібні розміри. Натисніть «Обрізати». На готовому зображенні правою клавішею миші та виберіть "Зберегти як ...». Збережіть файл під довільним ім'ям. Шпалери готові.
Зверніть увагу
Перед тим як робити шпалери для робочого столу, дізнайтеся дозвіл свого монітора в «Налаштуваннях».
Корисна порада
Щоб застосувати редактор Photoshop Online, необхідно знайти його за допомогою пошуковика в мережі інтернет. Пройшовши по посиланню, ви прочитаєте, як ним користуватися.