Як зробити своїми руками цифрову фоторамку.

Цифрові фоторамки недорогі, але якщо у вас є сильно застарілий, але справний ноутбук, зробити з нього такий прилад можна і зовсім безкоштовно. Його перевагою буде великий екран, недоліком - велика споживана потужність.
Інструкція
1
По можливості використовуйте ноутбук, що споживає якомога меншу потужність. Особливо це важливо, якщо фоторамка працюватиме часто і довго. Врахуйте, що сучасні портативні комп'ютери споживають від 50 до 90 Вт, в той час, як машини, випущені в середині дев'яностих - близько 30. Але навіть це більше, ніж у справжньої цифрової фоторамки (приблизно 5 Вт). Акумулятор з комп'ютера зніміть - це полегшить його і посприяє додаткового зниження споживаної потужності.
2
Встановіть на ноутбук операційну систему, сумісну з DOS, наприклад, FreeDOS. Це забезпечить майже миттєву завантаження після включення. Створіть на диску C: папку з будь-якою назвою. Помістіть в неї всі фотографії, які ви бажаєте переглядати на фоторамці. Оскільки DOS не підтримує флешки, доведеться або використовувати для переносу зображень компакт-диск (при наявності в ноутбуці відповідного приводу), або тимчасово знімати з нього жорсткий диск і підключати його адаптером USB-IDE до комп'ютера з Linux або Windows. Пам'ятайте, що інтерфейс IDE, на відміну від USB, «гарячого» відключення і підключення не допускає. Всі файли повинні мати формат JPEG.
3
Як програма для перегляду фотографій використовуйте LxPic. Вона значно компактніше, ніж класичні PV, SEA та QPEG. До того ж, вона безкоштовна, швидка, а також підтримує практично всі відеоадаптери, від CGA до SVGA, і процесори починаючи від 8086. Правда, для якісного перегляду фотографій рекомендується процесор не нижче 80386 і відеокарта не гірше VGA. Скачайте цю програми зі сторінки, зазначеної нижче. Файл lxpic.com з архіву помістіть в ту ж папку, що і фотографії. А в кінець файлу autoexec.bat додайте такі рядки: cd folderlxpic *. */YЗдесь folder - назва папки з фотографіями і виконуваним файлом програми LxPic.
4
Залишилися останні приготування. При відключеному ноутбуці відокремте від петель дисплея заглушки. Зніміть дисплей з петель, щоб він тримався на кабелі. Акуратно, не натягуючи цей кабель, розташуйте дисплей із зворотного боку корпусу комп'ютера. Зігніть з оргскла стійку підставку, на якій ноутбук і екран будуть розташовуватися під невеликим нахилом назад. Ця підставка обов'язково повинна мати знизу бортик, що запобігає вислизання екрану вперед. При бажанні можна доповнити конструкцію декоративним обрамленням будь-якої бажаної форми. Але як би ви не оформляли саморобну цифрову фоторамку, обов'язково забезпечте її стійкість і не порушуйте охолодження ноутбука.
Зверніть увагу
Не намагайтеся розкрити сам дисплей - в ньому знаходиться високовольтний перетворювач.