Як відмити руки від чорнила. Як відмити чорнило з паперу.

Закінчивши роботу з паперовими документами, можна виявити, що на руках залишилися сліди від кулькової ручки або штемпельної фарби. Для позбавлення від чорнильних плям підійде ряд доступних засобів, що включає мило, щітку для рук, пемзу, вологі серветки і гель для змочування пальців.
Вам знадобиться
 • - мило;
 • - щітка для рук;
 • - пемза;
 • - ватяний тампон;
 • - лимон;
 • - помідор;
 • - спирт;
 • - гель для змочування пальців;
 • - вологі антибактеріальні серветки для школярів.
Інструкція
1
Вибір засобів, за допомогою яких можна змити з рук чорнильні плями, досить широкий. Щоб видалити сліди водорозчинних чорнила, нанесіть на щітку для рук невелика кількість мила і потріть шкіру. Змийте мильну піну теплою водою, підсушіть руки рушником.
2
Замість щітки можна скористатися шматочком пемзи. Це засіб комфортніше використовувати на внутрішній стороні долоні. Якщо чорнило потрапили на загрубілі ділянки шкіри, распарьте руки, опустивши на десять-п'ятнадцять хвилин в ємність з теплою водою. Потріть чорнильна пляма пемзою.
3
Непоганого результату можна добитися, використавши свіжий лимонний або томатний сік. Розріжте помідор або лимон і вичавіть невелику кількість соку на ватний тампон. Протріть шкіру в тих місцях, де на неї потрапили чорнило. Залишки соку змийте водою.
4
Для видалення слідів спирторозчинних чорнила, як можна здогадатися, підійде ватний або марлевий тампон, змочений спиртом.
5
Після видалення чорнила щіткою, пемзою, соками або спиртом змастіть руки захисним кремом. Це допоможе вам позбавитися від неприємних відчуттів, що виникають через пересихання шкіри.
6
Якщо ви забруднили руки, перебуваючи в офісі, може виявитися, що вичавлювати сік з лимонів або розпарювати шкіру в ванночці буде не зовсім зручно. В такому випадку проблему допоможе вирішити гель для змочування пальців, який використовується при роботі з великою кількістю паперових документів. Кілька разів проведіть сухий паперовою серветкою по поверхні гелю і протріть цією серветкою забруднену ділянку шкіри. Приберіть чистою тканиною або папером залишки гелю з рук.
7
В умовах, коли домашні засоби для очищення рук недоступні, відтерти сліди чорнила допоможуть вологі антибактеріальні серветки для школярів. Розкрийте упаковку і протріть плями серветкою. Видаливши брудні сліди, щільно закрийте пачку, щоб серветки не висохло раніше, ніж вони знадобляться вам наступного разу.
Нерідко господині стикаються з проблемою брудного посуду. Відмити горщик , будь то в'їдаються бруд, залишки землі або жир, не так вже просто. Перевірені народні рецепти допоможуть впоратися з будь-яким видом забруднення.
Вам знадобиться
 • - столовий оцет (9%);
 • - нашатирний спирт;
 • - щавлева кислота;
 • - мильна стружка;
 • - рідке мило;
 • - ефірне масло лаванди;
 • - харчова сода;
 • - лимон;
 • - вода.
Інструкція
1
Щоб відмити бруд з горщика, використовуйте спеціальний розчин. Для цього щавлеву кислоту (1 чайну ложку), нашатирний спирт (1 чайну ложку) і столовий оцет (1 чайну ложку) добре перемішайте. Кухонну губку змочіть в даному засобі і почистіть забруднену поверхню. Після цього промийте горщик теплою водою. Врахуйте: при використанні металевих щіток для чищення горщика ви можете пошкодити його поверхню.
2
Також для миття горщика вам допоможе суміш на основі туалетного мила. Для цього вам знадобитися мильна стружка (1 столова ложка), тепла вода (2 склянки), ефірне масло лаванди (10-15 крапель). Дані компоненти ретельно перемішайте і залийте в горщик на 15-20 хвилин. Після цього за допомогою губки видаліть залишки забруднення. Мильний розчин відмінно очистить поверхню горщика, а ефірне масло лаванди додасть йому приємний запах свіжості. На заключному етапі горщик гарненько сполосніть чистою водою.
3
Відмити горщик вам допоможе суміш рідкого мила і харчової соди. Змішайте ці інгредієнти в рівних пропорціях до отримання сметаноподібної маси. Отриманий засіб нанесіть на губку і очистіть поверхню горщика. Після цього промийте його чистою теплою водою. Пам'ятайте: при чищенні будь-яких поверхонь необхідно попередньо надягати спеціальні гумові рукавички, щоб захистити шкіру ваших рук.
4
Відмити керамічний горщик ви можете, якщо обробите його сумішшю на основі оцту (9%). Для цього 3 столових ложки розчину змішайте з 1 чайною ложкою рідкого мила і 2 склянками теплої води. За допомогою кухонної губки очистіть поверхню від забруднення з використанням готової суміші. Обполосніть горщик теплою водою. Якщо на поверхні залишився неприємний їдкий запах оцту, протріть її половинкою свіжого лимона.