Як вивести фломастер з шпалер. Як відмити шпалери від фламастер.

Маленький дитина в будинку - це не тільки щастя, сміх і ціла купа розкиданих всюди іграшок, але і дивовижні художества на стінах. Малюнки на шпалерах у дитячій кімнаті виглядають дуже навіть мило і оригінально, але от різнокольорові каракулі, наприклад, у вітальні абсолютно недоречні. Спробувати вивести фломастер з шпалер можна за допомогою деяких підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - ватяний тампон або біла бавовняна тканина;
  • - 3% -ная перекис водню;
  • - кисневий плямовивідник для одягу;
  • - медичний спирт, нашатир або денатурат;
  • - спеціальний засіб для виведення плям для видалення слідів від чорнила і фломастерів
Інструкція
1
Перш ніж приступити до видалення малюнків з шпалер, уважно прочитайте інформацію на упаковці фломастерів, якими вони були намальовані. Якщо маркери виготовлені на водній основі, вивести сліди від них простіше простого.
2
Змочіть в 3% -ного перекису водню ватяний тампон або шматочок білої бавовняної тканини. Акуратно обробляйте їм каракулі доти, поки вони повністю не зникнуть. Рухайтеся у напрямку від центру до країв плями. Це виключить ймовірність розмазування фломастера по чистим шпалерам.
3
Крім перекису водню, сліди від фломастерів на водній основі можна вивести за допомогою кисневого плямовивідника, призначеного для видалення плям з одягу. Обробіть їм забруднену ділянку шпалер, а через 10-15 хвилин акуратно змийте засіб для виведення плям водою.
4
Сліди від фломастерів на спиртовій основі вивести з шпалер набагато важче. Спробуйте зробити це за допомогою медичного спирту, нашатирю або денатурату. Змочуйте пляма одним з цих коштів, постійно змінюючи ватні тампони.
5
Одну столову ложку свіжовичавленого лимонного соку змішайте з такою ж кількістю спирту. Змочіть в отриманій рідини ватяний тампон і акуратно обробіть їм сліди від фломастера на шпалерах. Потім протріть забруднене місце сухою ганчіркою. При необхідності повторіть процедуру.
6
Скористайтеся спеціальним засобом для виведення плям для видалення слідів від чорнила і фломастерів, придбати який можна в господарському магазині. Продається такий засіб, як правило, у вигляді сухого спрея або олівця. Дійте відповідно до інструкції по застосуванню, що додається до плямовивідника.
Зверніть увагу
Перш ніж приступити до видалення слідів від фломастера з видного місця на шпалерах, випробуйте вибраний спосіб на непримітному ділянці, наприклад, що знаходиться за диваном або шафою.
Забруднені шпалери можуть зіпсувати не тільки інтер'єр, але і настрій господарям квартири. Незважаючи на те, що до шпалер зазвичай ставляться дбайливо, з ними все одно трапляються різні неприємності. Наприклад, дитина може намалювати який-небудь шедевр. Або гості повели себе не зовсім адекватно і випадково виплеснули суп прямо на чистеньку стіну. Миються шпалери можна спробувати відтерти.
Вам знадобиться
  • меланиновой губка
  • Засіб для миття унітазів «Санитоль»
  • Засіб для миття плити «Бджілка»
  • Ластик
  • Гумова губка
Інструкція
1
Перш за все, оцініть розмір і характер плям. Найменше клопоту зі слідами від олівців. Вони навіть з паперових шпалер оттираются ластиком (правда, іноді разом з малюнком). Акварельні фарби з миються шпалер можна змити просто водою і м'якою ганчіркою. Головне в цьому випадку - не сильно терти, інакше можна добитися прямо протилежного ефекту.
2
Інша річ, якщо дитина воліє кулькову ручку або воскові крейди. Від таких дитячих витівок зазвичай дуже добре допомагає меланінового губка. Купити таку можна в багатьох мережевих магазинах, періодично вони стали траплятися й в магазинах госптоварів. Такі губки продаються в наборах по дві штуки. Крім уже згаданих крейди і кулькових ручок, вони відтирають і пастель. Шпалери оттираются досить швидко, особливо якщо вони не дуже рифлені.
3
Кілька великих зусиль буде потрібно, якщо ваш малюк неправильно зрозумів вираз «картина маслом». Оскільки він ще, швидше за все, не знає, що таке масляні фарби, то може зрозуміти цей вислів буквально і написати картину вершковим або рослинним маслом. Меланінового губка в такій ситуації навряд чи допоможе, відтирати доведеться дуже жирні плями. Можна нанести м'якою губкою засіб для миття плити «Бджілка» і потім змити водою. Якщо ж не допоможе, тоді спробуйте гель для унітазу «Санитоль». Наносити його необхідно щіткою або гумової губкою, бо поролон від нього злипається. Залиште засіб на стіні хвилин на двадцять, а потім змийте водою.
Зверніть увагу
Не варто користуватися для миття шпалер абразивними пастами. Жирні плями вони не видалять, а поверхню шпалер можуть пошкодити. «Санитоль» необхідно змивати в рукавичках.
Корисна порада
Засіб для унітазів «Санитоль» можна замінити будь-яким іншим, але вітчизняного виробництва - імпортні засоби на настільки екстремальне застосування не розраховані.