Як набратися досвіду.

В бізнесі вирішальну роль відіграє досвід. Якщо керівник компанії знає, що робити в тій чи іншій ситуації, він зможе керувати організацією і домагатися значних результатів. Ось чому питання про те, як набратися досвіду, актуальне як ніколи.
Інструкція
1
Перший спосіб, який допомагає набратися досвіду, тривіальний. Та й платити вам нізащо не доведеться. Якщо ви, скажімо, вирішили відкрити ларьок, в якому продаватимуться газети і журнали, канцелярія і всякі інші корисні дрібниці, поговоріть з господарем одного з таких. В ідеалі ви зможете отримати відповіді на нагальні питання, що стосуються початку ведення бізнесу, а також підприємницької діяльності в цілому.
2
Мінус тут полягає в тому, що не кожен конкурент піде вам на зустріч і відповість на ваші запитання. Адже ви все-таки майбутні конкуренти. А чим більше конкурентів, тим менше ви заробляєте. Відповідно, зайві суперники ні до чого. Однак якщо правильно знайти підхід до людини, можна багато чого у нього дізнатися. Не нехтуйте цим способом, адже на старті підприємницької діяльності витрачати зайві кошти не з руки, та й, крім того, ви зможете удосконалити свої комунікативні навички. А це нині просто не може не цінуватися.
3
Можна також спробувати влаштуватися на роботу по потрібних вам профілем рядовим співробітником, а потім налагодити відносини з начальством. Якщо все буде вдало, ви дізнаєтеся багато чого про підприємство, в якому ви працюєте, і про те, як потрібно вести справи. Далі ви звільнятися і відкриваєте свою справу.
4
Наступний спосіб досить витратний. Ви можете скористатися послугами юридичних контор, де вам можуть надати не тільки юридичну, а й економічну допомогу. Зате ви добре поповните свій багаж знань. Не витрачаючи багато сил і часу, ви отримаєте якісну та актуальну інформацію, яка допоможе вам стати успішним бізнесменом.
5
І останній спосіб. Він схожий на той, що описувався в другому кроці, тільки тут ви самі повинні бути ініціатором. Інвестуйте мінімальну суму грошей в проект, нехай навіть малоперспективний. Від нестачі досвіду ви напевно наробите багато помилок, але зате про допомозі проб і помилок ви відточити свої навички та будете здатні успішно вести справи. Залишилося закрити неперспективний бізнес, після чого створити нове підприємство.