Як зав'язувати пояс в дзюдо. Як навчиться правильно дзюдо.

Вважають, що правильно зав'язаний пояс - одна зі складових успішного бою, особливо в дзюдо. Крім того, навчившись зав'язувати пояс , ви просунетеся вперед, так як для отримання певного пояс а потрібно оволодіти технікою правильного зав'язування пояс а. Але про це трохи пізніше. Спочатку ознайомимо вас з тим, які в дзюдо є пояс а і як їх отримувати.
Інструкція
1
Всього в дзюдо 16 пояс ов, з яких 6 кольорових (кю), а також 10 чорних (дан). Новачок надягає білий пояс або шостий кю. Для його отримання потрібно вміти правильно зав'язувати пояс і приводити в порядок свою тренувальну форму (дзюдо ги), після чого спортсмен має право приступити до виконання кидків у стійці, утриманнях і задушливим прийомам .
2
Через рік тренувань дзюдо ист може свою кваліфікацію підвищити до жовтого пояс а (п'ятий кю) і так далі. Після жовтого пояс а йде помаранчевий, зелений, потім коричневий і чорний. Отримавши чорний пояс , спортсмен може отримати звання КМС («Кандидат в майстри спорту»), а після - МС («Майстер спорту»), успішно при цьому виступаючи на змаганнях. Після МС спортсмену привласнюють перший дан, другий і так далі до десятого. Десятий дан - червоний пояс . Це вершина майстерності дзюдо Іста.
3
Якщо ви серйозно вирішили займатися дзюдо, навчитеся зав'язувати пояс . Це допоможе вам отримати свій перший ранг. Запам'ятайте дві важливі речі: при правильній довжині вашого пояс а його кінці (уже зав'язані) не повинні опускатися нижче рівня колін або бути вище нижнього краю тренувальної куртки. Друге - кінця зав'язаного пояс а не повинні бути різними за довжиною, тому що їх рівність символізує абсолютну гармонію між вашим тілом і духом.
4
Отже, приступайте до зав'язування пояс а (оби) з середини пояс а. Щоб правильно і надійно зафіксувати кімоно, оберніть пояс на два обороту, потім вирівняйте кінці. Зробіть зовнішнім кінцем пояс а підхоплення обох його одворотів, після чого виведіть зовнішній кінець пояс а наверх. Тим же самим верхнім кінцем почніть робити вузол навколо другого кінця, простягаючи перший через утворену петлю. Далі в горизонтальній площині затягніть вузол. Це все.