Як звичайний фільм зробити 3d.

Можливість перегляду фільмів в обсязі - це нова приваблива перспектива, яка захопила кінопромисловість. Хоча перші стереоскопічні фільми з'явилися ще в чорно-білому варіанті, саме сьогодні модна приставка 3d загострює увагу мільйонів користувачів. На вашому комп'ютері лежить багато фільмів в звичайному форматі, проте є можливість дивитися їх в 3d.
Інструкція
1
Особливість візуального сприйняття людей полягає в тому, що вони отримують інформацію від двох очей. Вони знаходяться на деякій відстані один від одного і при погляді на об'єкт задають кут огляду, що допомагає оцінити відстань до предмета. Якщо у людини пошкоджений одне око, перегляд фільму у форматі 3d не дасть йому ніяких відчуттів. У 3d кінотеатрах фільм транслюється з урахуванням того, що кожне око приймає свій кадр. Для цього використовуються різного виду фільтри.
2
У домашніх умовах ви можете купити дикс з позначкою 3d і стереоокулярами. Якщо ви хочете дивитися звичайний фільм в обсязі, можна спробувати зробити окуляри, що дають ефект Пульріха. Він стає помітний, якщо в кіно є горизонтальний рух. Одне око прикривається нейтральним (сірим) фільтром. Світло для цього очі приходить із запізненням у кілька мікросекунд. Цього достатньо, щоб створити ефект картинки під різними кутами для кожного ока. Якщо немає сірого фільтра, використовуйте старі темні окуляри. Дістаньте з оправи одну лінзу, надіньте окуляри. При перегляді динамічних сцен фільму буде створюватися ефект 3d.
3
Аналогічним способом користуються деякі програми, наприклад, Free 3D Video Maker. У ній ви можете створити об'ємний фільм, використовуючи два файли: для лівого і правого ока. Але для цього вам знадобляться оригінали, яких неможливо дістати. Або вибираєте параметр для звичайного відеофайлу. Програма ділить один відеопотік на два однакових, але якийсь з них йде із запізненням на один або кілька кадрів. Запізнення можна задати вручну. Мінус ефекту Пульріха в тому, що при статичних сценах ефект буде нульовий. Мінус програми в тому, що вона конвертує фільм у формат анаглиф, а для цього треба зробити спеціальні окуляри. Їх можна купити окремо або в комплекті в 3d відеогрою.
4
Існують деякі фільтри для, наприклад, KMPlayer. Але сенс їх зводиться до вже описаного методу. Деякі фільтри ставлять одну картинку під різними кутами, створюючи тим самим ефект обсягу. Однак пам'ятайте, створити дві незалежні картинки з однієї неможливо, тому все, що ви можете використовувати - це ефект 3d.