Як знайти електронну адресу людини на прізвище.

На сьогоднішній день електронна пошта - один з найбільш популярних видів зв'язку, адже з її допомогою можна обмінюватися повідомленнями, цікавими посиланнями на різні інтернет-ресурси, файлами з документами, фотографіями і відео. Дізнатися електронну адресу людини можна навіть по одній прізвища. Для цього існує кілька способів.
Інструкція
1
Найпростіший варіант знайти адресу електронної пошти людини - скористатися пошуковим сервісом, наприклад google.com або іншими пошуковими системами. Для цього введіть в пошуковому рядку дані (ім'я та прізвище) потрібного вам людини.
2
Якщо вам відомі інші його дані - номер телефону, місто проживання, дата народження, професія і т.д. - Це істотно спростить пошук. Таким чином можна знайти персональний сайт або блог, сторінку в соціальній мережі чи інші дані людини, де може бути вказано його e-mail.
3
Спробуйте знайти профіль цікавить вас людини в популярних соціальних мережах: в «Однокласниках», «Моєму світі», «ВКонтакте» і т.д. Для цього введіть його прізвище в рядку пошуку. У відповідних полях вкажіть регіон проживання людини або інші відомі вам дані.
4
Якщо буде знайдено декілька користувачів, вибирайте акаунти по черзі. Відкриваючи анкету, подивіться, чи вказана інформація про людину - зокрема, електронна адреса чи інші засоби зв'язку (ISQ, скайп тощо). Якщо контактні дані для зв'язку не вказані, користувач міг приховати їх у налаштуваннях приватності.
5
Також пошук можна здійснити за допомогою сервісу «Mail.Ru Агент» («М-агент»). Відкривши цю програму, в нижній частині панелі «агента» натисніть на підкреслену посилання «Додати контакт». У вікні «Додавання контакту» поставте «галочку» навпроти пункту «Анкетні дані». Введіть відомі вам дані: псевдонім, ім'я та прізвище, місто (регіон, країну) проживання і т.д.
6
Заповнивши поля анкетних даних, натисніть «пошук». Якщо щось буде знайдено, відкриється табло «результати пошуку» з даними знайдених людей. Серед цих даних може бути вказаний e-mail або icq-номер.
7
Якщо у людини, електронна адреса якого ви хочете дізнатися, профіль у соціальній мережі «Мій світ», можна спробувати ще один «секретний прийом». Відкрийте його профіль і наведіть курсор на його фотографію в докладної анкеті (аватара). Потім натисніть правою кнопкою миші по аватарке і виберіть у контекстному меню пункт «Копіювати адресу посилання». Відкрийте нове вікно у своєму браузері і в рядку введення електронної адреси вставте посилання (правою кнопкою миші клікніть по кнопці «Вставити»).
8
У скопійованій посиланням визначте логін цієї людини - він стоятиме приблизно в середині посилання (наприклад, http://foto.mail.ru/mail/(название логіну)/_ myphoto ...). Потім методом підбору (mail.ru, bk.ru і т.п.) спробуйте визначити закінчення електронної адреси після значка @, потім за цією адресою можна надіслати листа. Найчастіше серед користувачів соціальної мережі «Мій світ» в електронній адресі використовується закінчення @ mail.ru.
Зверніть увагу
Далеко не всі користувачі вказують свої справжні дані - фото, прізвища, імена, вік, або вони можуть бути приховані від решти відвідувачів. Особливо це стосується соціальних мереж.