Як перекинути фільм на телефон.

Сучасні засоби мобільного зв'язку відрізняються широким спектром можливостей. Однією з зручних функцій телефонів нового покоління є підтримка і відтворення відеофайлів. Процес переміщення фільму на ваш пристрій досить простий і залежить від моделі мобільного.
Інструкція
1
Якщо ви володієте телефоном останнього покоління, наприклад, Samsung Galaxy, труднощів виникнути не повинно. Фактично у вас комп'ютер з функцією телефонного дзвінка, а це означає, що він підтримує безліч форматів. Дозвіл фільму, як правило, теж не відіграє значущої ролі, це говорить про те, що можливість відтворення не залежить від нього. Вам достатньо просто підключити телефон через USB-шнур до вашого ПК і скопіювати потрібний фільм на носій мобільного пристрою. Може бути варіант, коли формат не дозволені телефоном. Цей випадок буде описаний трохи нижче.
2
Телефони, що володіють меншими функціональними можливостями, проте, теж можуть відтворювати фільми. Один з популярних форматів, підтримуваних мобільними - це 3GP. Щоб уникнути тяганини з перекодуванням файлу, вибирайте фільми, стислі в цей формат. Тоді вам потрібно зробити операцію, аналогічну наведеній вище, - скопіювати фільм і вставити його в потрібну директорію на носії даних телефону. Ви можете заглянути в інструкцію користувача і знайти список форматів відео, підтримуваних вашим пристроєм. Це можуть бути: MP4, AVI, MPEG, WMV і т. Д.
3
Якщо ви скачали файл у форматі, відповідному до телефону, але відтворення не виходить, зверніть увагу, яку помилку видає плеєр. Можливо, дозвіл відео занадто велике для вашого телефону. У випадку з сучасними телефонами це може бути непідтримувана формат, наприклад MKV. Тоді вам знадобиться відео-конвертер. Таких велика безліч, але принцип роботи в них однаковий - перевести вихідний файл в необхідний.
4
Наприклад, Any Video Converter. Його особливістю є можливість роботи з такими ресурсами, як YouTube. Виберіть потрібний файл. І вкажіть формат виходу в правій верхній рядку. Налаштуйте параметри в стовпці трохи нижче. Вкажіть бітрейт і дозвіл відео. Щоб бути точним, зверніться до інструкції користувача і вкажіть підтримувані параметри. Натисніть кнопку «Кодувати» і дочекайтеся, коли закінчиться конвертування. Після цього скопіюйте отриманий фільм на телефон.