Як позбутися комарів будинку. бетонування площадки під автомобіль.

З приходом тепла починає прокидатися вся природа, у тому числі і комарі. Ці істоти шалено докучливі, вони дратують людину своїм дзижчанням і укусами. І здається, що дана проблема практично нерозв'язна. Але це не так, прийміть радикальні заходи і позбудьтеся комах у власній квартирі.
Вам знадобиться
  • - антимоскітні сітки;
  • - електрофумігатори;
  • - ефірні масла;
  • - скипидар або формалін;
  • - свічка;
  • - помідорна бадилля.
Інструкція
1
Якщо ви шукаєте шлях позбавлення свого житла від докучливих комарів, варто в першу чергу поставити сітки на вікна. На щастя, вибір просто величезний: можна купити звичайну сітку з дрібним осередком і прикріпити її за допомогою канцелярських кнопок до дерев'яної рами або замовити сітку з рамою, яку можна в будь-який момент зняти. Встановіть їх на всі вікна, які регулярно відкриваєте. Для кращого результату обробіть сітки захисними засобами.
2
Наскільки відомо, комарі, як і інші комахи, досить чутливо реагують на різні запахи. Даний фактор і можна успішно використовувати в боротьбі з комахами. Але не варто забувати, що комарі люблять запах вогкості і поту. Виключіть це, тоді подальші ваші дії будуть мати великий успіх. Комарі просто не виносять специфічний запах бадилля помідорів. Виростите на своєму підвіконні або балконі кілька горщиків з цією рослиною, які будуть служити надійним бар'єром в жарку пору року від комах.
3
Також комарі не переносять запахи анісу, кедра, герані, гвоздики і евкаліпта. Візьміть гілку і змочіть її одним з перерахованих ефірних масел, покладіть на підвіконня. Крім перерахованих масел до відлякує засобів можна віднести запах валеріани, свіжого листя волоського горіха, ялинових і соснових шишок, а також тютюновий дим і дим від сушеної хвої ялівцю.
4
Налийте в блюдце невелика кількість скипидару і поставте посеред кімнати, закрийте вікна та двері, вийдіть з приміщення. Через деякий час приспані комарі впадуть на підлогу, залишиться лише взяти віник і вимести їх, можете скористатися пилососом. Потім провітріть кімнату від неприємного запаху скипидару. Можна скористатися наступним способом: налийте в блюдце воду, додайте формалін і рядом запаліть свічку.
5
Все частіше люди використовують репеленти і фуміганти для боротьби з комарами. В квартирах рекомендується використовувати електрофумігатри - прилади, що складаються з нагрівального апарата і пластин, які просочені шкідливою речовиною для комах. Тепло одночасно змушує речовина активно випаровуватися і служить приманкою для комарів.