Як навчитися фінгерборду. Як робити трюки на фингерборде для початківців.

Навчитися усьому трюкам скейтбордингу можна і вдома, використовуючи фінгерборд. Ця той же скейт, тільки зменшений до 10 сантиметрів. І придумав його скейтбордист, який через безперервного дощу не міг тренуватися. Як не дивно пристрій фингерборда повністю копіює скейт: тут і підвіски з амортизаторами і регуляцією жорсткості, і шкурка, тільки колеса пластикові. Однак це не заважає виконанню на ньому всіх скейтерских трюків.
Інструкція
1
Щоб навчитися керувати фінгербордом, спочатку потрібно навчитися на ньому стояти. Пальці ставлять на дошку також як і ноги на звичайний скейт. Коли рука вже звикла до дошки, спробуйте поїздити на ньому, керуючи бордом тільки середнім і вказівним пальцями.
2
Найпростіший трюк - стрибок ol>
3
Поступово трюки можна ускладнювати, переходити до фліп і слайдам. Найпоширенішим фліпом є Kickflip. Його можна розучувати як на ходу, так і без розгону. Постановка пальців нічим не відрізняється від Оллі, тільки вказівний треба розташувати ближче до краю фінгера.Среднім пальцем зробіть клацання, як при Оллі. При зльоті необхідно рухом вказівного пальця вниз закрутіть фингер. Це ж можна зробити просто зігнувши вказівний палец.Когда дошка прокрутилася вже на? починайте ловити борд пальцями і приземляйтеся.
4
Слайди і грайнди - така категорія трюків, коли всі вони виконуються на гранях або перилах. Найпростіший грайнд - 50-50, при якому обидві підвіски ковзають по грані.Прі наближенні до межі, на відстані 3 сантиметрів до неї зробіть Оллі і приземлився фингер на грань так, щоб болти обох підвісок перебували на межі, а сама дошка стояла паралельно їй . При цьому вага між підвісками повинен розподілятися равномерно.Проскользіте паралельно грані і спригніте з грані, це можна зробити двома способами. Найпоширеніший: підніміть передню підвіску, поверніть фингер приблизно на 30 градусів відносно грані, а потім двома пальцями потягніть борд вперед, не докладаючи при цьому усілій.Второй спосіб використовується лише в тих випадках, коли ви вже доїхали до кінця грані. Він виконується на швидкості: коли грань закінчується не змінюють положення борда, тримайте його паралельно землі.
Зверніть увагу
В фингерборде немає вікових обмежень. Їм можуть займатися і зовсім юні бордери, так і люди старшого поколенія.Стоімость дошки коливається від 300 до 3000 рублів. В середньому фінгерборд для початківців коштує близько 500 рублей.В фінгерборінге є кілька правил катання: при катанні, ковзанні і виконанні різних трюків використовуються тільки два пальці (вказівний і середній); при стрибках не можна допомагати собі іншими пальцями, в тому числі і великим; при приземленні не можна опускатися долонею на фінгерборд, а також ловити дошку в повітрі, а потім приземлятися.
Корисна порада
До речі, для того, щоб побудувати скейт-парк не потрібно витрачати тисячі рублів, це можна зробити за допомогою підручних матеріалів і за своїми характеристиками він не поступатиметься дорогим паркам, купленим в магазінах.Ітак, якщо скласти стопкою книги або диски - виходять перешкоди і грані для ковзання; якщо підкласти ластик під книгу або лінійку - вийде трамплін; а зміцнивши олівець на двох ластик за допомогою скотча або ізоляційної стрічки, отримаєте перила для ковзань.
фінгербордах називається зменшена копія скейтборду, призначена для катання на пальцях. Вчитися робити трюки на ньому не так вже й складно. Головне - навчитися робити основу всіх трюків - олли (ol> трюки , наприклад, Heelflip (хилфліпа), Kickflip (Кікфліп) та інші, а також деякі комбо- трюки . Полягає Оллі в тому, що вам потрібно зробити разом з Фінгером стрибок в повітря, не відриваючи при цьому пальців від шкурки. Рекомендується для початку навчитися робити цей трюк на місці, а вже потім - на ходу.
Інструкція
1
Отже, поставте середній палець на тейл (хвостова частина фингерборда), злегка навскоси, щоб закривати пальцем два задніх шурупа. Вказівний же палець поставте на середину дошки паралельно деці.
2
Далі вам потрібно злегка відвести фінгерборд назад, після чого різко клацнути по тейлу середнім пальцем і вказівним пальцем почати тягти з середини фінгерборд в напрямку вгору і вздовж по шкірці. Після відриву фингерборда від поверхні вирівнюйте його знову ж вказівним пальцем, повертаючи дошку в горизонтальне положення. Головне тут - чітко скоординувати рухи пальців, а також тримати баланс.
3
Продовжуючи летіти, тримайте пальці над шурупами і утримуйте баланс в повітрі.
4
Приземляючись, ставте пальці на шурупах дошки так: вказівний на передні шурупи, середній - на задні.
5
Якщо трюк у вас вийшов з першого ж разу, можете вважати себе відмінним учнем і продовжуйте відточувати свою майстерність. Потім спробуйте зробити Оллі вже на ходу. Щоб ваше катання виглядало ефектніше, зрелищнее, встрибуйте на який-небудь предмет, будь то стопка касет, книг, дисків і так далі. А можна і навпаки - зістрибувати з якогось елемента. Ну а покупка фінгерпарка - це взагалі ідеал.
Корисна порада
Як тільки ви почнете освоювати Оллі, перед стрибком вам краще відводити фингер назад і вже потім - стрибати. Так вам буде набагато легше. Однак відводити фингер з часом треба все менше і менше; Не турбуйтеся, якщо з першого разу трюк у вас не вийшов. Запорука успіху - практика і ще раз практика. Намагайтеся, і рано чи пізно у вас все вийде.