Як знайти квітку папороті.

З папороттю, а точніше, з його квіткою, пов'язано безліч легенд в фольклорах слов'янського народу. Якщо вірити народним повір'ям, людина, який заволодів квіткою папороті, навчиться розуміти мову тварин і птахів, зможе передбачати майбутнє і з легкістю буде знаходити заховані скарби. Але відшукати ця квітка не так вже й просто, так само, як і зірвати його.
Інструкція
1
Відшукати квітка папороті дуже і дуже складно, адже він розпускається всього лише один раз в році - в ніч на свято Івана Купали. Та й розкривається цей чарівний квітка всього лише на одну мить. Щоб заволодіти ним, слід вночі (до опівночі) піти в саму глушину лісу, туди, де не чути співу птахів на зорі. Знайдіть папороть, сядьте і накресліть біля себе на землі коло. Запаліть свічку, яка була освячена на Великдень або Стрітення, і візьміть у руки полин (або інша рослина, якого боїться нечиста сила), читайте Євангеліє або Псалтир.
2
Рівно о дванадцятій годині ночі, коли розпускається квітка папороті, почнеться сильна гроза і навколо нього стануть біснуватися духи у вигляді тварин або змій. Вони будуть кидатися до квітки, потім біля намальованого на землі кола з'явиться величезна жаба, яка буде кидати в людину запалену солому. Буде здаватися, що на вас падають дерева, звірі стануть лякати нелюдськими криками і криком, вереском і реготом, почнуть ввижатися чудовиська.
3
Перед тим як зірвати квітку папороті, обійдіть його навколо три рази, задкуючи при цьому назад. Прочитайте молитву «Отче наш» і після цього зірвіть квітка, швидше біжіть додому і не озирайтеся. Щоб зберегти квітка, покладіть його за пазуху, в шапку або чобіт. На зворотному шляху відьми і чорти будуть переслідувати людину, якщо він відгукнеться або обернеться, квітка безслідно зникне. Шлях будуть перегороджувати мерці і тягнути свої кістляві руки, а чорти, які обернулися купцями або пан, пропонуватимуть незліченні скарби за ту річ, в якій в даний момент захований чарівну квітку.
4
Насправді, це всього-на-всього страшна, але красива легенда. Адже науково доведено, що папороть зовсім не цвіте, а розмножується за допомогою спор. Тому перш ніж відправитися на пошуки чарівної квітки, подумайте, чи варто вам це робити чи ні.