Як вибрати гарне покриття для підлоги.

Сьогоднішнє різноманітність покриттів для підлоги може змусити розгубитися будь-кого. Як грамотно вибрати майбутню підлогу, щоб потім не довелося довго плакати над марно витраченими грошима та часом?
Інструкція
1
Визначтеся з призначенням кімнати, для якої вибирається майбутній підлогу. Адже покриття повинне бути не тільки красивим, але і практичним. Матеріали, які допустимо використовувати в дитячій, вітальні або спальної, не завжди підходять для застосування у ванній чи передпокою.
2
У ванній використовуйте в якості підлогового покриття традиційну керамічну плитку або такий поки що не дуже поширений матеріал, як вінілова плитка. Перша істотно поступається другий за звукоізоляційним, влагоустойчивим якостям і стійкості до пошкоджень. Дуже важливо, щоб підлога у ванній мав шорстку нековзну поверхню.
3
Віддайте перевагу керамічній плитці, вибираючи покриття для підлоги кухні. Підвищена вологостійкість, невибагливість керамічної плитки в догляді дозволять господині не надто турбуватися про збереження підлоги в агресивному кухонної середовищі. Втім, в якості підлогового покриття в цій зоні житла так само підходять майже настільки ж невибагливий лінолеум або покритий спеціальним лаком корковий підлогу.
4
Для ванної, кухні, передпокої, туалету та інших приміщень з підвищеною вологістю або підвищеною прохідністю, та до того ж часто піддаються вологого прибирання використовуйте наливний полімерний підлогу. Його головна перевага - відсутність швів. Наливній підлозі притаманні: гладка поверхня, різноманітний дизайн, легкість у догляді, висока зносостійкість.
5
Паркет штучний і паркетну дошку застосуєте в житлових приміщеннях, обідніх зонах. Ці матеріали при всій своїй красі і екологічності вимагають ретельного догляду і погано сприймають різноманітні колізії у вигляді перепадів вологості й температур. Пам'ятайте, що паркетна дошка укладається швидше, коштує дешевше ніж штучний паркет, але при цьому швидше і стирається.
6
Якщо ви трохи обмежені в коштах - використовуйте для обробки підлоги в житловому приміщенні пластиковий ламінат. Він буває безлічі видів, легко вкладається навіть без допомоги фахівців, не боїться гарячих предметів і вологих прибирань.
7
Якщо ви любитель м'якості і затишку, то придбайте для підлоги у вітальні або спальні килимове покриття. Різноманітний дизайн, брудовідштовхуюча просочування, негорючі матеріали роблять таке покриття майже ідеальним. Килимовий підлогу легко укладати і легко замінювати при зносі.
Корисна порада
При виборі матеріалу для підлог обов'язково враховуйте дизайн і колірні рішення приміщення. В іншому випадку навіть саме прегарне підлогове покриття може зіпсувати враження від кімнати.