Як вибрати шпалери для маленької кімнати. шпалери для стін в маленькій кімн.

Щоб візуально збільшити простір в невеликій кімнаті, можна використовувати велику кількість дзеркал і меблів зі скляними вставками. Але навіть предмети декору не дозволять «розширити» житлоплощу, якщо обклеїти стіни невідповідними шпалерами.
Інструкція
1
Відмовтеся від великого повторюваного орнаменту на шпалерах. Чергування геометричних фігур або великих квітів візуально звузить простір і зробить кімнату ще менше. Віддайте перевагу шпалерам, малюнок на яких не фокусує погляд на окремих елементах.
2
Виключіть темні або строкаті шпалери. Вони зроблять приміщення затіненим, що відіб'ється на сприйнятті невеликого простору.
3
Віддайте перевагу світлим пастельним тонам. Вони можуть бути як теплими, так і холодними, але останні, наприклад, блідо-блакитний і ясно-зелений, розширюють простір, як би розсовують стіни. Але будьте обережні у виборі, інакше кімната може стати схожою на лікарняну палату. Щоб уникнути цього, використовуйте шпалери з фактурною поверхнею.
4
Використовуйте шпалери-компліменти, але будьте обережні. Якщо створити типовий інтер'єр з використанням двох кольорів і бордюром між ними, можна візуально опустити стелю. Краще розмістити різний полотно по різних стінах.
5
Не наклеюйте шпалерний бордюр по периметру стелі, оскільки навіть самий світлий варіант уріже висоту стін.
6
Створіть лаконічний інтер'єр кімнати в білих відтінках - це оптимальний варіант для маленької кімнати. Пам'ятайте, що в даному випадку меблі та елементи декору не повинні бути занадто темними.
7
Придумайте дизайн кімнати з включенням по одній стіні фотошпалер. Особливо добре будуть виглядати ті, що мають «догляд вглиб», тобто погляд фіксується на об'єкті, що знаходиться на задньому плані зображення.
8
Оберіть шпалери з ненав'язливим вертикальним малюнком. Смуги не повинні бути яскравими, краще віддати перевагу плавним переходам, що створює оманливе враження переливу від одного тону до іншого. Така забарвлення дозволить візуально збільшити висоту стін, особливо якщо ви натягнете підвісні стелі з глянсового полотна або скористаєтеся блискучою білою фарбою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nIspiQcHUXs