Як зняти свій фільм.

Щоб зняти свій фільм, не обов'язково мати голлівудський склад акторів і голлівудський же бюджет. Навіть за допомогою камери на стільниковому телефоні можна зробити шедевр.
Інструкція
1
Звичайно, будь-який фільм починається зі сценарію. А ще раніше - з ідеї. Що ви хочете зняти - комедію чи драму, вестерн або фантастичний бойовик? А головне, яку думку ви хочете донести? Це перші питання, на які доведеться відповісти майбутньому творцеві фільму. Неважливо, знімаєте ви кіно для міжнародного конкурсу або для перегляду в колі сім'ї, фільм завжди - не безглуздий набір кадрів. У них завжди є сюжет. Саме він прописується в сценарії.
2
Сценарій ви можете написати самостійно, а можете знайти людину, яка добре складає історії, і розповісти йому свою ідею. Не дарма кажуть, що дві голови - краще. У сценарії потрібно детально розписати всі дії героїв, деталі інтер'єру. Таким чином можна уникнути кіноляпів, коли в одному кадрі герой з краваткою, а в другому - вже без. Людина, яка теж повинен звертати увагу на ці деталі - оператор. Він також повинен грамотно вибудовувати кадр. У цьому йому допоможуть книги по композиції і операторської майстерності, в яких можна знайти прості, але дієві поради. Головний інструмент оператора - камера, професійна чи любительська. Їй може стати навіть простий стільниковий телефон з функцією відеозапису.
3
І, звичайно, актори. Їх можна шукати серед своїх знайомих. Раптом у когось з них розкриється талант? Або попросити артистів з театру. Актори повинні уважно вивчити сценарій і максимально відчути своїх героїв, що називається, вжитися в роль. А далі - справа техніки. Фільм не обов'язково знімати відразу цілком, нон-стоп. Це занадто напружена робота для всіх людей. Розподіліть дні, коли вам потрібно знімати в приміщенні, коли - на вулиці, і в який час доби. Зробіть кілька дублів, а потім за допомогою відеоредактора на комп'ютері вирежіте непотрібне і з'єднайте вдалі частини. І не забудьте придумати всього цього назву. Фільм готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0IcVcN-bA5Y
Зверніть увагу
Озвучувати фільм краще окремо - мова можуть заглушати сторонні звуки, такі як вітер, гудки автомобілів і т.п. При окремої озвучці прослідкуйте, щоб актори точно відтворювали слова та інтонацію, як під час зйомки.
Корисна порада
Камера за мільйон доларів - не гарантія гарного фільму. Як і дорога каструля - не гарантія смачного борщу.