Як занести телефон в чорний список. Як працює чорний список в телефоні.

Зараз практично в будь-якому мобільному телефоні існує функція «чорний список». Зручна вона тим, що звільняє господаря телефону від небажаних дзвінків зі свідомо відомих номерів. А ті люди, які телефонують, у відповідь зазвичай чують короткі сигнали, що оповіщають про те, що номер нібито зайнятий.
Інструкція
1
Для того, щоб створити власний «чорний список», зайдіть в основне меню телефону
2
Виберіть меню «настройки». Виберіть меню «виклики» (на деяких моделях буває проміжне меню «журнал викликів» або просто «журнал»).
3
Виберіть меню «чорний список». З телефонної книжки або вручну введіть один або декілька небажаних номерів
4
Збережіть зміни.
5
У різних виробників мобільних телефонів цей алгоритм можемо несуттєво відрізнятися, але принцип саме такий. Тепер все, чиї номери ви помістили в власний «чорний список» замість звичних гудків або мелодії будуть чути короткі сигнали, а то і зовсім отримувати повідомлення про відсутність абонента в мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IEHRJxQtAIE
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що для того, щоб «чорний список» працював, номера телефонів повинні бути вказані в міжнародному форматі і збережені в пам'яті телефону, а не сім-карти
В соціальних мережах періодично з'являються такі люди, спілкування з якими стає в тягар. Можна сказати їм про це прямо, а можна просто помістити докучливих типів в чорний список , щоб вони вас більше не турбували.
Інструкція
1
Поміщайте в чорний список «В контакті» за допомогою налаштувань. Схема тут досить проста. Заходьте в «Налаштування», далі переходите по кнопці «Чорний список » і туди копіюйте посилання зі сторінки людини або вводите ім'я конкретного користувача. Тепер дана людина не зможе переглядати вашу сторінку, а також писати вам повідомлення і коментувати ваші матеріали.Еслі захочете прибрати людину з чорного списку (наприклад, помирилися з ним або самі щось переосмислили), пройдіть через «Налаштування» за старою схемою і натисніть «Видалити зі списку».
2
Блокуйте гостей вашої сторінки і відправників повідомлень в «Одноклассниках». Для того, щоб заблокувати користувача, який відправляє вам безрадісні повідомлення, потрібно натиснути на конвертик «Повідомлення», який розташовується в верху екрану. Клікнувши на нього, ви відкриєте вікно з повідомленнями. Вибравши користувача-шкідника, натисніть кнопку «Заблокувати», яка розташовується зверху, в правій половіне.Еслі же вам неприємний хтось із гостей сторінки, то діємо так: пройдіть по посиланню «Гості» в розділі «Події» і виберіть нехорошого людини , який вирішив зайти до вас на сторінку. Далі наводимо курсор на ім'я та прізвище людини або на його фотографію. Потім вилазить віконце з можливими діями, з яких вибираємо «Заблокувати». Щоб видалити людини з чорного списку в «Одноклассниках», заходимо на свою сторінку. Натискаємо «Профіль» і в ньому вибираємо «Чорний список ». Під ім'ям людини, яку ви бажаєте звільнити з «ганебного листа» є квадратик - «Видалити з чорного списку». Натискаємо на нього, і людина знову може дивитися інформацію про вас або писати різні гидоти в особистих повідомленнях.
3
Дійте через настройки і в соціальній мережі «Мій світ». Тут схема, аналогічна контакту - заходите в «Налаштування», шукаєте «Чорний список » і в нього вже ставите посилання на сторінку нехорошого людини.