Як вивантажити довідник. вивантажити з конфігурації довідник.

Вивантаження даних є однією з найпоширеніших операцій в 1С-програмуванні. При цьому вона може представляти деяку складність при виконанні, оскільки при перенесенні виникає необхідність фільтрування інформації.
Інструкція
1
Відкрийте програму "1С». Через меню «Файли» відкрийте вкладку «Довідник» і задайте елементи, що описують розташування конфігурацій як приймача даних, так і їх джерела, а також файлів, які містять правила переносу. Вкажіть шлях до файлу обробки вивантаження, якщо необхідно.
2
Внесіть потрібну конфігурацію в однойменний довідник. Через опцію «Об'єкти конфігурації» задайте елементи для опису об'єктів метаданих конфігурацій. Клацніть по клавіші «Колонки», щоб колонка «Опис змін» стала видимою. Якщо раніше ці об'єкти вже були внесені сюди, вони будуть відзначені і замінені.
3
Порівняйте відповідність об'єктів в конфігураціях джерела і приймача. Допускається поділ одного об'єкта-джерела на різні об'єкти-приймачі, і навпаки, наприклад, кілька джерел можна об'єднати в один приймач командою «Створити приймач». На вкладці «Вивантаження та завантаження даних XML» клікніть кнопку «Зберегти реквізити», щоб встановити відповідні правила.
4
Перейдіть на вкладку меню «Експорт». Встановіть правила для об'єктів, що визначають шлях вивантаження (відзначте, якщо потрібно, пункти «Замінити», «Зберегти копію» та ін.), І властивості реквізитів для вказівки способу переходу об'єктів-джерел в об'єкти-приймачі. Для цього, наприклад, поставте галочку напроти пункту "Видалити попередню версію» і т.д. У разі нестачі коштів для здійснення вивантаження примірників джерел умови передачі даних можна задати більш докладно на вкладці «Вибір окремих об'єктів».
5
Вкажіть на вкладці «Експорт», як потрібно перетворити реквізит або об'єкт, що володіє даними реквізитом. Для цього навпроти назви довідника заповніть поля кінцевого шляху і дозволу файлу. Це потрібно зробити для того, щоб дані об'єкта-джерела і об'єкта-приймача збігалися. Значення приймача можна отримати з будь-яких доступних реквізитів джерела на вкладці «Реквізити».
6
Оберіть відповідний спосіб вивантаження довідника, вказавши відповідні умови на вкладці «Реквізити». Можна вивантажити лише історію періодичних реквізитів або ж актуальне значення. Для документів слід натиснути кнопку «Виконати перебір табличній частині». Здійснюючи вивантаження, скористайтеся режимом «Пошук», що допомагає в упорядкуванні об'єктів по коду, імені та довільному набору обраних реквізитів.