Як вставити матеріал в модуль.

Робота з різними модулями на сайті відбувається по одному і тому ж принципу. Щоб вставити матеріал в модуль «Новини» або, приміром, «Каталог файлів», вам необхідно виконати декілька дій. Для наочності розглянуто спосіб додавання контенту на сайт в системі ucoz.
Інструкція
1
Активуйте модуль. Для цього увійдіть в панель управління і клацніть по вкладці «Неактивні» внизу меню. Виберіть із списку той модуль, який хочете підключити, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші, і натисніть на кнопку «Активувати модуль» в центрі сторінки. Він відобразиться в меню.
2
Виберіть в меню щойно підключений модуль і клацніть по пункту «Налаштування модуля». Це необхідно для того, щоб вказати, які поля при додаванні матеріалу будуть задіяні. Відзначте маркером потрібні вам пункти та збережіть нові налаштування. Поверніться в меню модуля.
3
Якщо структура вашого матеріалу припускає сортування по якомусь ознакою, вам необхідно створити категорії. Натисніть відповідну кнопку в меню «Модуль». Додайте потрібну кількість категорій, присвоївши їм назви і налаштувавши можливості груп користувачів.
4
Далі через меню вибраного модуля відкрийте розділ «Управління матеріалами» і натисніть на кнопку «Додати матеріал» у правій верхній частині сторінки. Відкриється нове вікно. У ньому будуть міститися всі поля, які вам необхідно заповнити (саме їх ви обирали в меню «Налаштування модуля»). Введіть всю потрібну інформацію і натисніть на кнопку «Додати».
5
Вставлять матеріал і оформляти його можна саме тим способом, який вам найбільш зручний. Зазвичай передбачено три режими: візуальний редактор, редактор, що підтримує BB-коди та HTML-код. Перемикання з режиму на інший здійснюється у вікні додавання матеріалу.
6
Вставлять матеріал можна не тільки через панель управління, а й безпосередньо з сайту, якщо є спеціальна кнопка-посилання (це прописується в коді шаблону сторінки). Редагування розміщеного контенту також здійснюється або через панель управління, або з сайту. Для цього передбачена спеціальна міні-панель інструментів в поле кожного матеріалу.