Як в 1с оновити довідник.

Зміни в загальні довідники 1С вносяться при кожному оновленні програми. Однак можна в робочому порядку довантажувати нові дані, і користувачеві цілком під силу виконати цю роботу самостійно.
Інструкція
1
Усі наявні в базі 1С довідники можна розділити на дві групи: що містять дані тільки по діяльності та зв'язків підприємства і загальні програмні довідники.
2
Власні довідники організація оновлює самостійно в міру необхідності. Ця робота виконується вручну. Зміни можна вносити безпосередньо в розділі «Довідники». Також є можливість при заповненні документів на різних ділянках змінити дані будь-якого об'єкта і зберегти внесені виправлення в довіднику.
3
До загальних довідників відносяться різні класифікатори: валют, банків, країн світу та ін. Класифікація основних фондів і довідник єдиних норм амортизаційних відрахувань дозволяють вести облік основних засобів згідно з нормативною базою. Адресний класифікатор необхідний для заповнення персоніфікованих форм Пенсійного фонду.
4
Оновлення класифікаторів має відбуватися при внесенні змін до нормативних документів. Поповнення даних надходить в програму при кожному уточненні робочої версії. Про появу нової версії сповіщають розробники програми. Перед підготовкою звітності обов'язково проводите оновлення.
5
Однак виникає необхідність і в робочому порядку оновлювати окремі класифікатори. Користувачі на окремих ділянках можуть самостійно виконати таку роботу за наявності права доступу. Питання про надання доступу вирішується з адміністратором мережі підприємства.
6
Шлях поновлення може мати особливості, характерні для конкретного підприємства. Але в цілому витримується загальний порядок. Спочатку необхідно переключитися в потрібний інтерфейс, відкрити у розділі «Довідники» необхідний класифікатор. Потім слід перейти за допомогою натискання кнопки «Доповнення з класифікатора» на джерело даних.
7
Наприклад, для оновлення класифікатора банків перемкніть інтерфейс на режим «Управління грошовими коштами». Потім відкрийте довідник «Банки». Натисніть на кнопку «Додати з класифікатора», вкажіть шлях: з сайту агентства. Далі виберіть потрібну область за номером Біка, натисніть кнопки «Далі» і «Готово». Перевірте поява потрібного Біка в робочому довіднику програми.