Як в сайт додати відгуки.

Такий компонент, як гостьова книга, буде дуже корисним, якщо ви хочете дізнатися думки відвідувачів про своєму сайті. Також в гостьову книгу користувачі зможуть писати відгуки і пропозиції щодо розвитку сайту.
Інструкція
1
Модуль відгуків для движка Joomla називається RSMonials. Цей компонент виконує роль гостьової книги, де відвідувачі можуть залишати свої побажання та пропозиції. Скачайте даний компонент на офіційному сайті розробника або російською сайті підтримки движка Joomla.
2
Перейдіть в панель управління вашого сайту, ввівши в адресний рядок «ваш_сайт/administrator.php», або перейдіть за відповідним посиланням безпосередньо з самого сайту.
3
Для входу в панель введіть логін і пароль, вказані при установці движка (по-замовчуванню логін - admin). Перейдіть у вкладку головного меню «Розширення», потім зі списку виберіть пункт «Установка нового компонента» (або щось схоже, залежно від переведення і версії движка).
4
Натисніть на кнопку «Обзор», на локальному диску свого комп'ютера знайдіть скачаний компонент, виберіть його і натисніть на OK. Почнеться установка нового компонента.
5
Далі перейдіть у вкладку «Компоненти» з випадаючого меню «Розширення». Знайдіть встановлений модуль і увімкніть його, натиснувши на «хрестик» навпроти компонента.
6
Налаштуйте компонент, натиснувши на іконку з шестерінкою. Виберіть розташування даного модуля на вашому сайті.
7
Створіть нове меню для даного компонента: перейдіть у вкладку «Меню», зі списку виберіть пункт «Показати всі меню». Натисніть на кнопку створення нового меню, вона позначена зеленим плюсом.
8
Впишіть назву нового меню (наприклад, «Відгуки про сайт»). Виберіть місце, де буде відображатися меню: корінь головного меню, або підпункт одного з пунктів меню (наприклад, створене меню буде виводитися при наведенні на пункт «Головна сторінка»).
9
Оберіть компонент, який буде відкриватися при натисканні (в даному випадку це RSMonials). Збережіть налаштування і перевірте працездатність створеного меню, перейшовши на свій сайт.