Як написати про досвід роботи. Як написати ким працюєш.

При складанні резюме виникає необхідність опису власного трудового досвіду. Варто з увагою поставитися до заповнення цього розділу, оскільки перше враження, яке сформується у потенційного роботодавця, не в останню чергу залежить від трудового досвіду здобувача.
Інструкція
1
Відповідно до думки співробітників кадрових агентств найцікавішим з точки зору потенційного роботодавця представляється досвід роботи, набутий здобувачем протягом найближчих п'яти-десяти років. Напишіть назву організацій, де ви працювали, вкажіть сферу їх діяльності, вашу посаду на кожному місці роботи, коло обов'язків, які ви виконували. Вкажіть час, протягом якого ви працювали в кожній з організацій. Достатньо написати місяць і рік початку і закінчення роботи.
2
Складаючи резюме в текстовому редакторі, вкажіть адреси офіційних інтернет-сторінок колишніх роботодавців в форматі гіперпосилання. При створенні резюме на інтернет-ресурсах, пов'язаних з пошуком роботи, вставте адресу сторінки у відповідне поле.
3
Якщо ви розміщуєте резюме на сайтах на зразок SuperJob або HeadHunter, форма, що складається з текстових полів і розкривних меню, дозволить вам отримати відформатований текст. Якщо ви створюєте резюме в текстовому редакторі, винесіть назва організації і своєї посади на окремий рядок. Зробіть відступи між блоками, в яких описується досвід роботи на різних місцях.
4
Перелічіть у вигляді списку обов'язки, які ви виконували. Як правило, достатньо п'яти-шести пунктів довжиною в один рядок. Якщо ваш коло обов'язків був досить широкий, на початку списку вкажіть організаційні функції. Ближче до кінця переліку перейдіть до перерахування виконавських обов'язків.
5
Якщо ви складаєте резюме, щоб перший раз в житті знайти роботу, в якості професійного досвіду можна вказати практику або стажування. Продовжується більше місяця стажування опишіть в форматі одного з місць роботи, вказавши її тривалість, назва організації, вашу посаду з поміткою «стажування» та коло робочих обов'язків.
6
Якщо ваша стажування або практика в період навчання мала короткостроковий характер, опишіть її в розділі «Ключові навички» резюме. Додатковим штрихом до вашого портрету буде перерахування тем дипломних і курсових робіт, що мають відношення до галузі вашої майбутньої професійної діяльності. Вкажіть їх в розділі «Додаткова інформація» резюме.