Як недорого побудувати котедж.

Все більша кількість людей прагне перебратися з квартир у приватні будинки. Будівництво індивідуального житла дозволяє звести зручний і комфортний будинок з урахуванням власних побажань і потреб. Але питання вартості будівництва залишається досить актуальним для багатьох громадян, заробітки яких не дуже високі. Втім, існують статті, на яких можна заощадити і недорого побудувати котедж або приватний будинок без шкоди для його міцності і якості.
Інструкція
1
Продумайте питання про те, на чому конкретно ви можете заощадити при будівництві котеджу з урахуванням того, що економія буде стосуватися не тільки будівництва, але і подальшої експлуатації і регулярного обслуговування будинку. Наприклад, економлячи на його теплоізоляції, ви ризикуєте згодом витрачати невиправдано великі суми на опалення свого житла. Фахівці говорять про те, що не можна економити на якості будівельних матеріалів і робіт.
2
Одна зі статей, що дозволяє знизити витрати при будівництві - використання багатофункціональних матеріалів. Так, деякі види теплоізоляції відносяться до пожежонебезпечних матеріалами, і, застосовуючи їх, ви повинні будете витратитися на додаткову протипожежний захист. Використовуючи в якості теплоізоляції кам'яну вату, яка сама є матеріалом, що захищає від вогню, ви вирішуєте задачу пожежної безпеки та теплозбереження.
3
Щоб скоротити витрати і проконтролювати витрати на кожному етапі будівництва, дійте чітко за кошторисом і відповідно до проекту. Якісний проект допоможе не тільки скоротити рядки будівництва, але і зменшити витрату матеріалів. Відчутно дешевше обійдеться вам використання типового проекту. Економії можна добитися вже на стадії проектування: правильна орієнтація будинку щодо сторін світу з урахуванням поглинається сонячної енергії допоможе зменшити енергоспоживання будови.
4
Ще одна стаття економії - вибір матеріалу стін, використання каркасних технологій за прикладом будівельників Канади та Скандинавії, клімат яких схожий на російський. При набагато меншій вартості, дерев'яні стіни каркасного будинку по своїй якості перевершують звичайні цегляні. Основою такого будинку служить дерев'яний каркас з пиломатеріалів і теплоізолюючий шар з плит кам'яної вати. Такий будинок відрізняє легкість конструкції, що дозволяє знизити навантаження на грунт і використовувати дешевші типи фундаментів. Середня вартість будівництва каркасного будинку складає близько 4-5 тисяч рублів за квадратний метр, погодьтеся, що такий варіант варто розглянути.