Як очистити стіну швидко. насадка для дрилі для зняття фарби.

Під час ремонту найкраще очистити стіну від шпалер або від старої фарби, перш ніж покривати новою. Для цього є кілька способів, вони відрізняються в залежності від складу фарби і типу поверхні, на яку вона нанесена.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - розчин для видалення фарби або шпалер;
  • - будівельний фен або паяльна лампа.
Інструкція
1
Якщо фарба на стіні вже облупилася, скористайтеся шпателем. З його допомогою зніміть всю фарбу, яка відвалюється від стіни. Решта ділянок можна відчистити за допомогою жорсткої металевої щітки. Також замість цього можна використовувати круглу насадку для дрилі, що буде швидше. Але врахуйте, що в цьому випадку ви отримаєте багато будівельного пилу.
2
Нагрейте фарбу. Для цього візьміть будівельний фен або паяльну лампу. Врахуйте, що при такому процесі в повітря можуть виділятися шкідливі речовини. Тому провітрюйте приміщення в ході робіт і при необхідності користуйтеся респіратором. Нагріту і відстаючу від стін фарбу знімайте так само, як і в попередньому випадку - шпателем. Термічні методи найкраще використовувати для видалення масляної фарби або різних емалей з поверхонь.
3
Купіть спеціальну рідину для зняття фарби. При її застосуванні дотримуйтесь інструкції на упаковці. Правильно вибирайте склад у відповідність до типом фарби, яку ви збираєтеся видаляти. Працюйте з складом тільки в гумових рукавичках і акуратно - засоби для видалення фарби можуть містити кислоти та інші потенційно небезпечні речовини. Як і у випадку з будівельним феном, працювати краще за все з захистом для дихальних шляхів.
4
Приберіть зі стіни старі шпалери. Для цього придбайте спеціальний розчин для їх видалення. За допомогою валика змочіть їм шпалери і залиште так як мінімум на півгодини. Після цього зніміть їх окремими смугами, попередньо надрізавши ножем для паперу. Якщо шпалери вже сам відстають від стін, вам може вистачити для їх видалення звичайної води. Решта на стіні фрагменти шпалер зніміть за допомогою шпателя. Якщо це не вдається, спробуйте видалити їх термічним методом. Вологий шматочок шпалер пропрасуйте через тканину праскою. Так папір легше зможе відклеїтися.