Як намалювати зірку.

Зображення зірок нерідко використовуються в оформленні вітальних листівок і при створенні колажів. Намалювати підходящу картинку можна за допомогою інструментів програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop.
Інструкція
1
Комбінацією клавіш Ctrl + N відкрийте настройки нового документа Photoshop, де вам буде потрібно ввести розмір сторін картинки, вказати колір фону і вибрати колірний режим. Якщо вам потрібно додати зірку у вже готовий файл, відкрийте його клавішами Ctrl + O.
2
Зірку, забарвлення і форму якої можна буде відредагувати без застосування спеціальних фільтрів, нескладно намалювати інструментом Custom Shape. Для цього активізуйте потрібний інструмент і відрегулюйте основний колір, в який буде пофарбована створювана фігура, клацнувши за зразком в палітрі інструментів.
3
Відкрийте вікно із зразками фігур, якшо по кнопці, розташованій праворуч від поля Shape в панелі під головним меню програми. Виберіть один із зразків серії Star («Зірка»).
4
Включивши в настройках інструменту режим Shape layers («Шар-фігура»), помістіть покажчик курсору на документ, затисніть на мишці ліву кнопку і розтягніть фігуру до потрібного розміру. Намальована зірка опиниться на новому, автоматично створеному шарі.
5
Можете відредагувати форму зірки. Для цього включіть інструмент Direct Selection («Пряма виділення») і клацніть по кінця одного з променів, складових фігуру. Пересуньте будь-яку з стали видимими вузлових точок в потрібному напрямку. Щоб змінити забарвлення зірки, викличте палітру, якшо два рази в палітрі шарів по піктограмі шару із зіркою. Виберіть новий колір, клацнувши по пофарбованому в відповідний відтінок участку.
6
Намалювати зірку можна і за допомогою інструменту Brush. Для цього додайте в документ шар, на якому буде знаходитися картинка, натисканням клавіш Ctrl + N + Shift. Можете, не створюючи новий шар, малювати зірку на фоні.
7
Включивши інструмент Brush, відкрийте палітру кистей на вкладці Brush Tip Shape («Форма наконечника кисті»). Виберіть відповідний зразок, кликнув по ньому. Клацнувши по документу, зробіть відбиток кисті на шарі.
8
Якщо вам потрібно одержати не одиночну фігуру, а розкидати по шару зірочки, що розрізняються розміром і кольором, налаштуйте динаміку кисті. Для цього у вкладці Brush Tip Shape відрегулюйте величину параметра Spacing («Інтервали»), керуючого відстанню між окремими слідами кисті.
9
Щоб отримати зірочки різного розміру, перейдіть на вкладку Shape Dynamics («Динаміка форми») і налаштуйте параметр Size Jitter («Коливання розміру»).
10
Відрегулюйте ступінь розкиду у вкладці Scattering («Розсіювання»). Налаштувавши величину Scatter, ви вкажете, наскільки далеко від траєкторії інструменту розташовуватимуться відбитки. Параметр Count («Лічильник») відповідає за кількість разлетающихся слідів кисті.
11
Проведіть пензлем по шару документа в тих місцях, де повинні знаходитися зірки.
12
Поєднанням Ctrl + S збережіть отриману картинку.