Як купити диван б/у.

В даний час продається велика кількість меблів була у використанні. Вона набагато дешевше, ніж в магазині або від виробників. При покупці дивана , яким вже користувалися, необхідно перевірити його робочий стан, зовнішній вигляд, а також звернути увагу на цілий ряд факторів.
Інструкція
1
Визначтеся, який диван вам потрібний. Для того щоб спати, сидіти або багатофункціонального призначення. Перегляньте всі засоби масової інформації, рубрику продажу диванів.
2
Зателефонувавши за оголошенням, поцікавтеся, зовнішнім виглядом дивана , його розмірами, функціональним станом, терміном експлуатації і ціною.
3
Якщо словесний опис дивана вам підходить, то домовтеся про зустріч з продавцем.
4
Приїхавши, огляньте стан продаваного товару.
5
Виміряйте його розмір, переконайтеся, що він вам дійсно підходить.
6
Перевірте роботу всіх механізмів дивана .
7
Оцініть якість дизайну, переконайтеся в цілісності оббивки. При тканинної поверхні бажана тефлоновая просочування, вона захистить поверхню від впливу вологи, а також пилу і бруду. Добре коли матеріал кріпиться за допомогою блискавки. Це дає можливість оглянути наповнювач дивана , а при необхідності замінити його.
8
Перевірте стан пружин. На пружинному блоці повинно лежати два шари мішковини і шар ватину. Якість пружинних механізмів показує лише тривале використання. Якщо диван не має пружин, а зроблений з наповнювача, переконайтеся в його придатності для використання. Поролон не повинен розвалюватися.
9
При покупці шкіряного дивана , перевірте стан шкіри на потертість, розтріскування і можливе фарбування при намоканні. Подивіться документ про характеристику дивана на ступінь повітропроникності та екологічної чистоти. Виробники дорогих меблів не економлять на оббивці задніх стінок дивана . Їх якість не відрізняється від передньої частини дивана
10
Купуючи диван з натурального дерева, переконайтеся, що воно просушено, не має цвілі і слідів від жуків, які проробляють ходи. Найдорожчі дивани зроблені з бука, карельської берези і дуба.
11
Підніміть диван і перевірте стан днища. Воно повинно бути зроблено з дерева. Наявність ДСП не може бути екологічно чистим. Якщо стоїть фанера, то перевірте місце стиковки.