Як замовити їжу з ресторану. одноразовий посуд для соусів.

Якщо ви плануєте запросити друзів або просто смачно повечеряти, а готувати не хочете, скористайтеся послугою доставки страв з ресторану. Ви можете замовити будь-яку страву - від піци до банкетних вишукувань, доповнивши цей набір десертами і напоями.
Інструкція
1
Оберіть страви, які ви хотіли б спробувати. Вирішіть, чи знадобляться вам напої, супи, десерти і закуски або ви плануєте обмежитися основною стравою. Порахуйте, скільки персон будуть брати участь в трапезі.
2
Знайдіть координати ресторанів, що доставляють замовлення на будинок. Докладні списки закладів громадського харчування можна знайти на спеціалізованих сайтах. Зателефонуйте і уточніть, на яких умовах можна зробити замовлення.
3
Вартість доставки залежить від віддаленості. Деякі заклади готові привезти страви навіть за місто, інші здійснюють розвезення лише в довколишніх районах. При замовленні на певну суму доставка може бути безкоштовною.
4
Якщо ви хочете замовити страви з різних ресторанів - наприклад, плов, суші і лазанью - зверніться в спеціалізовані служби доставки. Вони об'єднують кілька ресторанів-партнерів і самостійно сформують необхідний вам набір.
5
Роблячи замовлення, уточніть, як довго він буде формуватися, і коли ви зможете його отримати. Врахуйте, що у вихідні та святкові дні навантаження на службу доставки зростає і час очікування може подовжиться. Деякі страви з меню - наприклад, фаршировану рибу, заливного поросяти та інші банкетні вишукування, необхідно замовляти заздалегідь - не пізніше ніж за два дні до наміченого торжества.
6
Повідомте диспетчеру список страв, які ви плануєте замовити. Попросіть його повторити замовлення, щоб уникнути можливих помилок. Якщо вам необхідна одноразовий посуд, прилади або додаткова порція соусу, повідомте про це. Уточніть суму замовлення і приблизний час його доставки.
7
Подумайте про розрахунок. Якщо у вас немає дрібних купюр, повідомте про це диспетчеру - випадки, коли у кур'єра не надається здачі, нерідкі. Скажіть свою точну адресу, що включає номер корпусу будинку, під'їзд, поверх і код вхідних дверей. Залишайтеся на зв'язку - якщо кур'єр не зможе знайти дорогу, швидше за все, він передзвонить вам за уточненнями.
8
Прийміть страви у прибулого кур'єра. Обов'язково перевірте його комплектність. У разі нестачі або помилки зв'яжіться з диспетчером, який прийняв ваше замовлення. Так само слід вчинити, якщо неакуратно упакований контейнер відкрився або з нього вилився соус. Суму замовлення перерахують або запропонують вам компенсацію за незручності - наприклад, знижку на наступне замовлення.
9
Якщо ви плануєте подати ресторанні страви на святковий стіл, викладіть їх з контейнерів в гарний посуд. Щоб надати їжі більш ошатний вигляд, декорують її соусом, прикрасьте гілочками зелені, нарізаними овочами або часточками лимона.