Як поїхати автобусом до Одеси.

Дістатися до Одеси можна кількома способами. Одним з найбільш популярних варіантів потрапити туди, до того ж і найбільш оптимальних по співвідношенню «ціна-якість», є поїздка на автобусі.
Інструкція
1
Для початку дізнайтеся розклад автобусів. Зробити це можна як за допомогою відвідування кас автовокзалу, так і не виходячи з власного будинку - за допомогою інтернету. Дізнатися розклад можна на відповідних сайтах - таких як, наприклад: mrtrans.ru, ticket.bus.com.ua, bus.com.ua. Для цього доведеться ввести бажану дату подорожі і місце від'їзду в спеціальній рядку пошуку.
2
Можна купити квиток до Одеси на вокзалі. Для цього буде потрібно пред'явити документ, що засвідчує особу. Сучасні автокасси дозволяють оплатити покупку квитка не тільки готівкою, але й за допомогою банківської карти. Отримавши його на руки, вам буде потрібно пред'явити його при посадці в автобус. Купуючи квиток, розкажіть про те, скільки багажу візьмете з собою в дорогу - може знадобитися його додаткова оплата, якщо його вага перевищує допустимі норми.
3
Найбільш зручним способом придбання квитків до Одеси є їх замовлення через інтернет. Багато сайтів надають цю послугу, стягуючи при цьому невеликий відсоток в якості комісійних. Оформіть його покупку за допомогою заповнення спеціальної форми. Введіть станцію відправлення, вибравши найближчий автовокзал. Потім станцію призначення - Одеський автовокзал. В наступному полі заповнюваної форми вкажіть передбачувану дату вашого від'їзду. Вам покажуть кількість вільних місць в автобусі, якщо такі є, потім запропонують забронювати квитки n-line. Не забудьте вказати адресу своєї електронної пошти - на нього прийде підтвердження про відбувся бронюванні. Після цього введіть тип своєї банківської картки та її ідентифікаційний номер або номер електронного гаманця. Натисніть «Підтвердити» і введіть суму платежу, враховуючи комісійні виплати - їх розмір не може перевищувати 5-6%.