Як зайнятися греко-римською боротьбою. серйозно зайнятися боротьбою в зрілому віці і виграти олімпіаду.

Заняття бойовими мистецтвами можуть стати цікавим хобі і можливістю за допомогою фізичної активності підтримувати своє здоров'я. Одне з популярних напрямків єдиноборств в Росії - це греко-римська боротьба.
Інструкція
1
Оберіть секцію, в якій ви хотіли б почати займатися греко-римською боротьбою. Для дитини слід підібрати групу його віку. Боротьбою можна починати займатися з п'яти років. Секції для дітей зазвичай працюють при будинках культури, а також існують при школах. У деяких містах є свої відомі школи греко-римської боротьби, де готують майбутніх світових чемпіонів - школи олімпійського резерву. Зокрема, школи Федерації спортивної боротьби Росії знаходяться в Москві і Московській області, в Санкт-Петербурзі, Новосибірській, Бєлгородській, Брянській областях, в Алтайському краї і в ряді інших регіонів. Однак для вступу до них потрібно відповідати суворим параметрах здоров'я і майстерності. Однак у випадку успіху обдаровані діти можуть займатися безкоштовно.
2
Якщо ви хочете почати заняття про дорослому віці, підберіть для себе відповідну програму. Секції для дорослих існують, наприклад, при спортивних клубах. Згодом ви навіть зможете брати участь у спеціальних турнірах, розрахованих на людей зрілого віку - вони називаються змаганнями ветеранів.
3
Перш ніж записуватися в секцію, відвідайте пробне заняття. Так ви зможете придивитися до методів роботи тренера, до рівня інших учнів і зрозуміти, наскільки вам підходять такі навантаження.
4
Пройдіть медичне обстеження перед початком занять. Це не зашкодить, навіть якщо раніше ви не помічали серйозних проблем зі здоров'ям. Протипоказаннями для занять боротьбою можуть стати серцево-судинні захворювання, а також хвороби суглобів і ряд інших порушень здоров'я. Найкраще поцікавитися у вашого лікуючого лікаря, який рівень навантажень допустимо у вашому випадку.
5
Придбайте форму для занять. Вам знадобиться спеціальне взуття - борцівські кеди, а також трико і спеціальні шорти.