Як дізнатися наявність залізничних квитків. дізнатися місця на поїзди.

Для того щоб дізнатися про кількість доступних місць в поїздах далекого прямування, не обов'язково вирушати на вокзал і стояти в черзі до каси. Досить скористатися системою пошуку на офіційному сайті або зателефонувати за безкоштовним номером.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт ВАТ «Російські залізниці». Зверніть увагу на розділ «Пасажирам», він розміщений в лівій верхній частині головної сторінки. знайдіть в ньому червону напис «Розклад, наявність місць, покупка квитків». Пройдіть по посиланню. Сайт частенько «підвисає», тому завантаження може зайняти деякий час.
2
Введіть у спеціальні вікна назви станції відправлення і станції призначення. Система сама видасть вам можливі варіанти на основі перших букв. Виберіть дату в запропонованому календарі, на яку вас цікавить наявність квитків. Натисніть кнопку «Купити квиток», не дивуйтеся назві, воно не зобов'язує вас купувати проїзні документи.
3
Вивчіть перелік поїздів, що прямують по заданому вами маршрутом, вони перераховані в порядку відправлення. Зверніть увагу на п'ятий стовпець «Місця/Вартість», в ньому зазначено, яку кількість місць в даному доступно для придбання. Купейні та плацкартні місця виділені в окремі рядки. Там же ви можете з'ясувати вартість проїзду по потрібних вам напрямку. Майте на увазі, що продаж квитків починається за 45 діб до відправлення поїзда, тому ви можете дізнатися про наявність місць лише в цей період.
4
Зателефонуйте до Єдиного інформаційно-сервісний центр «Російських Залізниць» по телефону 8-800-775-0000, дзвінок на території Російської Федерації безкоштовний. Дочекайтеся відповіді оператора і дізнайтеся у нього про наявність квитків по конкретному напрямку на певну дату.
5
Скористайтеся інтерактивними терміналами, встановленими в будинках вокзалів, вони дозволяють отримати актуальну інформацію про наявність та вартість квитків, не звертаючись в інформаційне бюро або в касу. Дотримуйтесь підказок на екрані, введіть назви станцій і дату, на табло постане табличка, схожа з варіантом офіційного сайту.