Як встановити змішувач для кухні. Як зробити кран на дачі.

Магазини та ринки постійно поповнюються сучасними і різноманітними моделями змішувачів. Якщо ви вирішили розлучитися зі старою сантехнікою і встановити новий змішувач, не поспішайте звертатися до слюсарям або інших фахівців. Це можна зробити самостійно, маючи під рукою необхідні матеріали та інструменти.
Вам знадобиться
  • - гайковий або розвідний ключ;
  • - прокладки;
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - ліхтарик;
  • - гнучкі шланги ;
  • - новий змішувач.
Інструкція
1
Насамперед, слід позбутися старого змішувача у ванній кімнаті. Але найчастіше в процесі експлуатації він прилипає до мийки, а це може ускладнити ситуацію і зіпсувати кухонне обладнання. Обробіть місце прилягання змішувача та мийки хімічним миючим засобом і залиште на п'ятнадцять хвилин. Відкручування кріпильного вузла не складе ускладнень, так як він не залипає.
2
Перекрийте подачу води за допомогою кранів або вентилів, які встановлені на центральних стояках холодної та гарячої води. Відкрийте крани на кухонному змішувачі і дайте воді повністю стекти. За допомогою гайкового або розвідного ключа (тринадцять на чотирнадцять) обережно відкрутіть гнучкі шланги подачі води від фітингів, які закріплені до прямому трубі.
3
Візьміть хрестоподібну викрутку і викрутити кріпильний гвинт на змішувачі, для цього вам слід підібратися із зворотного боку мийки, підсвічуючи ліхтариком. Зніміть кріпильну шайбу і обережно витягніть змішувач спільно з гнучкими шлангами. Кріпильні гайки, що знаходяться на кінці шлангів, проведіть по черзі через отвори в мийці.
4
Почистіть місце кріплення змішувача за допомогою щіточки і чистячих засобів. До нового змішувача підключіть гнучкі шланги. Можна взяти старі, якщо вони знаходяться у відмінному стані або прикрутіть нові. На отвір в мийці встановіть прогумовану прокладку і проведіть через нього гнучкі шланги змішувача.
5
Знизу мийки також слід встановити прогумовану прокладку спільно з кріпильною пластиною (шайбою). Зафіксуйте її кріпильним гвинтом (не до самого кінця, щоб була можливість вирівняти кухонний змішувач щодо мийки). Після цього можна сміливо затягувати кріпильний гвинт. До подає трубах підключіть гнучкі шланги відповідно до маркування на крані. Затягніть гайки гайковим або розвідним ключем. Залишилося лише відновити подачу води і перевірити новий змішувач на предмет випадкових протікань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l8EqEFAqaKk