Як встановити програму для сканера HP.

Велике число сканерів, що використовуються в офісних і домашніх умовах, випущено компанією Hewlett-Packard - це і самостійні скануючі пристрої, і входять до складу багатофункціональних комбінованих апаратів. Для нормальної роботи будь-якого з них необхідна установка спеціальної програми - драйвера. Крім неї фірмовий комплект програмного забезпечення включає і додаткові додатки для сканування і подальшої обробки документів.
Інструкція
1
Якщо ви купили сканер зі стандартною комплектацією в магазині, в його коробці повинен бути оптичний диск з усім необхідним програмним забезпеченням - firmware. Встановіть його в пристрій читання комп'ютера і дочекайтеся появи на екрані діалогового вікна із запитом, чи дозволити роботу програми автозапуску. На це питання відповідайте ствердно, і на екрані з'явиться меню диска - залежно від моделі пристрою кількість пунктів та їх формулювання буде відрізнятися.
2
Виберіть пункт установки драйвера. Сканер при цьому повинен бути відключений від комп'ютера. Якщо це не так, ви отримаєте відповідну підказку від програми інсталяції - підіть її вимогу і виконуйте подальші інструкції майстра установки. По закінченні процесу буде встановлений не тільки драйвер, а й кілька додаткових програм, доступ до яких можна отримати через ярлички на робочому столі або з теки HP в розділі «Усі програми» головного меню ОС.
3
Якщо оптичного диска з програмним забезпеченням чомусь немає у вашому розпорядженні, найпростіше завантажити необхідні файли через інтернет. У мережі можна знайти необхідні програми на різних веб-ресурсах, але краще скористатися офіційним сайтом Hewlett-Packard - це значною мірою гарантує від появи в комп'ютері вірусів і інших шкідливих програм. Пряме посилання на сторінку «Драйвери та безкоштовне ПЗ» сервера HP приведена нижче - завантажте її в браузер і на сторінці наберіть назву пристрою в поле під написом «Введіть назву продукту або його номер».
4
Якщо після натискання кнопки «Почати пошук» ви не отримаєте списку посилань, клікніть виділену напис «пошук на сайті HP» в передостанньому рядку. Результати в цьому випадку будуть представлені англійською мовою - виберіть серед них той, який закінчується словами software/driver. На інформаційній сторінці потрібна кнопка з написом «Завантаження» поміщена в найпершу рядок - скачайте і запустіть майстер установки.