Як забронювати номер люкс в готелі.

Процедура бронювання номера люкс майже не відрізняється від дій при виборі варіанту розміщення іншої категорії. Ви можете скористатися формою онлайн-бронювання за її наявності на сайті готелю або посередницької фірми або ж зв'язатися з персоналом по телефону, електронною поштою або за наявності можливості через ту чи іншу програму миттєвого обміну повідомленнями.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон (у тому числі при онлайн-бронюванні);
  • - банківська карта із залишком на рахунку до повної вартості розміщення (не у всіх випадках).
Інструкція
1
Відкрийте сайт цікавить готелю або посередницької компанії і вивчіть пропозиції на цікаві для вас дати. У більшості випадків це дозволить дізнатися як мінімум ціну розміщення. Рідше, але теж досить часто, може бути доступна інформація і про наявність вільних номерів.
2
Перейдіть до форми бронювання за її наявності на сайті. Заповніть її. При можливості відразу вибрати клас номера зробіть відповідну позначку. Якщо такої немає, вкажіть, що вам потрібен саме люкс, в поле для додаткової інформації. Залежно від конкретного готелю або посередника ваша заявка може бути миттєво оброблена автоматично або через час за запитом.
3
Зв'яжіться з обраним готелем або посередником будь-яким доступним способом, якщо онлайн-бронювання не передбачено. Найнадійнішим варіантом у таких випадках можна назвати телефон служби бронювання. Ви також можете спробувати зв'язатися з готелем по електронній пошті або через програми миттєвого обміну повідомленнями. Але якщо вам довго не відповідають, а ви хочете зупинитися саме в обраному готелі, краще все-таки подзвонити.
4
Включіть в заявку всю значиму для бронювання інформацію: коли ви плануєте вселитися, а коли виїхати, скільки вас людина, вік і громадянство кожного. Обов'язково обговоріть, що потрібно саме люкс. Будьте готові також відповісти на додаткові запитання.
5
Тримайте напоготові пластикову карту, якщо готелю або посереднику потрібні її дані для бронювання. Будьте готові ввести у форму бронювання, продиктувати по телефону або передати іншим способом її реквізити: номер, ім'я власника, дату закінчення терміну дії, код безпеки на звороті. В одних випадках номер карти фіксується без проведення транзакції, а оплата здійснюється після прибуття, а то і виселення, в інших може знадобитися повна або часткова передоплата розміщення. Готель може також заблокувати суму до повної вартості розміщення до вашого вселення в номер, після чого вона буде списана. Відповідно, залишок на карті повинен покривати всю суму, яка буде списана або заблокована.
6
Зафіксуйте номер броні, дочекавшись її підтвердження. Ця інформація буде потрібно вам при подальшому спілкуванні з персоналом готелю аж до вселення в номер. Нерідко номер може бути заброньований на прізвище - вашу або кого-небудь з тих, хто вселиться туди з вами.
7
Підтвердіть свій намір заїхати в обумовлений термін в заброньований номер в обумовлений при спілкуванні з представниками готелю або посередника термін, якщо така умова передбачена, відповідно до інструкцій, отриманих при підтвердженні бронювання готелем або посередником.