Як піднести педагогічний урок.

Від уміння вчителя цікаво і доступно викласти матеріал на уроці залежить успішність його учнів. Тому йому потрібно прагнути побудувати навчання оптимальним чином, включивши в нього і вивчення нового матеріалу, закріплення пройденого.
Інструкція
1
Визначте тему уроку. Вона повинна бути чітко сформульована, пов'язана з попередніми уроками і гармонійно вписуватися в процес вивчення того чи іншого предмета.
2
Підберіть матеріал, який ви будете використовувати при підготовці до уроку. Серед джерел інформації можуть бути методичні посібники, книги, підручники, журнали, інтернет-сайти. Також вам можуть стати в нагоді навчальні відеофільми. Крім підготовчого етапу, їх можна використовувати безпосередньо на уроці.
3
Складіть завдання для учнів. Вони повинні допомогти їм освоїти новий матеріал і навчитися застосовувати отримані знання. Майте на увазі, що завдання повинні ускладнюватися з ходом уроку.
4
Пошукайте цікаві факти, що стосуються теми вашого уроку. Вони додадуть родзинку і зацікавлять учнів. Розкажіть історію, пов'язану з предметом вивчення.
5
Продумайте домашнє завдання. Воно повинно одночасно включати елементи, вивчені в класі, і примушувати учнів розвивати своє творче мислення.
6
Складіть план уроку. Слідкуйте за тим, щоб подача нового матеріалу чергувалася з його закріпленням. Щоб підтримувати енергію на рівні, що перемежовуються блоки, в яких ви є лектором, і що припускають велику активність дітей.
7
Слідкуйте за тим, щоб в обговореннях і виконанні завдань брали участь усі учні. Зоровий контакт з дітьми допоможе вам визначити, хто продуктивно працює, а хто не хоче вникати або чогось не розуміє.
8
Використовуйте дошку та роздаткові матеріали. Учні краще засвоять матеріал, якщо крім аудиального каналу сприйняття включать зоровий. Важливі моменти краще дати під диктовку.
9
Слідкуйте за дисципліною. Зайвий шум заважатиме учням. Тому не допускайте, щоб у класі одночасно говорили кілька людей.