Як навчити цуценя ходити в туалет. Як навчити собаку ходити в туалет.

Собаки схильні до того, щоб не гадити у себе вдома. Тому щоб привчити цуценя до туалету буде потрібно лише час і терпіння. Собак маленьких порід можна виховати, щоб вони справляли нужду в лотку. Крупних треба привчати ходити в туалет на вулицю.
Інструкція
1
Оскільки цуценята пісяють і какають приблизно через 10-15 хвилин після їди, потрібно просто вартувати ваших вихованців. Якщо привчаєте до лотка, по закінчення цього часу висаджуйте малюка на лоток. Якщо хочете, щоб ваша собака випорожнюються поза домом, виносьте цуценятко на вулицю. Коли він пописает або покакать, обов'язково хваліть. Через деякий час тварина звикне і буде ходити в лоток або проситися на вулицю.
2
Можна спочатку тримати маленького цуценя в обмеженому просторі квартири. Тоді він зрозуміє, що це - його будинок, а вдома собаки намагаються не гадити. Цуценя так само, як і в першому випадку, треба після сну та їжі виносить на вулицю (садити в лоток) і хвалити, коли він там робить свої справи. Цей спосіб хороший тим, що малюк швидко зрозуміє: вулиця (лоток) - єдиний «не будинок», і там треба гадити.
3
Якщо щеня паскудить на певні місця, зауважте їх і кладіть туди газету або ганчірку. По-перше, так легше прибирати. По-друге, коли щеня звикне, що ходити в туалет треба на газети або ганчірки, ці газети або ганчірки можна покласти в лоток. Краще не класти відразу, а поступово рухати в бік лотка або вхідних дверей. Якщо домагаєтеся відправлення надобностей поза квартири, потім можна винести газети на вулицю. Випустіть цуценя в коридор, а коли він почне шукати газету, винесіть його на вулицю.
Зверніть увагу
Як навчити собаку командам. Виховання і дресирування є важливим етапом у розвитку відносин між собакою і господарем. Наприклад, перед тим як навчити собаку команді фас, необхідно хоча б отримати консультацію, щодо конкретної породи, особливо якщо виконання цих команд буде потрібно для роботи собаки, наприклад при полюванні, або охороні.
Корисна порада
Як навчити собаку команді "сидіти". Команда "сидіти" є базовою командою. Саме з неї зазвичай і починають дресирувати собаку. Головне правило при дресируванні будь-якої тварини - показати своє лідерство (не на шкоду тварині). Не можна просити собаку по нескольку раз "сісти". Ви повинні віддати одну чітку, однозначну команду, а собака повинна виконати її.