Як навчитися грати в волейбол. Як правильно складати руки в волейбол.

Волейбол - це одна з найбільш популярних командних ігор з м'ячем. Навчитися грати в волейбол не так складно. Головне - це розучити основні правила і трохи попрактикуватися. Зазвичай початківці гравці навчаються загальними правилами, а все інше пізнається ними безпосередньо на волейбольному полі.
Інструкція
1
Волейбол буває пляжним і класичним. У класичному волейболі грати в команді можуть до 12 чоловік. В пляжний волейбол грають по двоє.
2
Класичний волейбол в свою чергу поділяється на: - Міні-волейбол (грають діти до 14 років); - пионербол (дозволяється брати м'яч в руки); - Власне, волейбол (з сіткою); - Кертнбол (замість сітки натягнута суцільна непрозора тканина); - Фістбол (замість сітки натягнута мотузка).
3
Верхній край сітки зазвичай встановлюють на висоті 2,43 м (це для чоловіків) або 2,24 м (для жінок). М'яч круглий, однотонного або світлого кольору або комбінований. Діаметр м'яча - 65-67 см, вага - 260-280 гр. Класична форма волейболіста: футболка з трусами, шкарпетки, спортивне взуття.
4
М'яч посилається ударом руки через сітку так, щоб він вдарився в будь-яке місце майданчики противника. Кинутий через сітки м'яч необхідно переправити назад, не допускаючи його падіння на своєму боці ігрового поля. Кожна команда має всього три торкання м'яча за той час, поки він знаходиться на боці тієї чи іншої команди. Можливо також четверте торкання м'яча при блоці.
5
Починається гра з подачі м'яча, який поперемінно перекидається з одного боку майданчика на інший до тих самих пір, поки не впаде на поле чи за його межі, або до порушення правил однієї з команд. Один такий період ігрового часу від свистка до свистка називається розіграшем.
6
Очко отримує команда, що виграла розіграш. У сучасному волейболі грається максимум п'ять партій за гру, по 25 очок кожна. Якщо розіграш виграла команда, що бере м'яч, вона отримує очко і право подачі, а всі її гравці переходять за годинниковою стрілкою на одну позицію. До речі, за старими правилами рахунок у кожній партії вівся до 15 очок. При цьому перехід подачі за очко не рахувався.
Зверніть увагу
Як навчитися грати в покер? Якщо ви азартні і любите використовувати логіку, ваша гра - покер. Захоплююча, повна інтриги логічна гра з неповною інформацією приносить і гострі відчуття, і гроші, причому зароблені своїм розумом! Отже, як навчитися грати в покер? Сьогодні ця гра в моді, і вибір «наставника» не складе труднощів.
Корисна порада
Як навчитися грати в шашки? Деяких це питання може навіть здивувати, адже, здавалося б, що там вміти, довгий свої фігури вперед і збивай чужі. Так, завжди можна зустріти людей, які вважають гру в шашки простий і навіть примітивною. Зазвичай ті, хто так думає, знайомі шашкової грою лише віддалено і поверхнево, і, можливо, тому вони впевнені, що в такий дуже доступною і на вигляд простий грі не може бути нічого складного і цікавого.