Як поміняти роботу. Як я поміняв роботу.

Постійна втома, невдоволення собою, дратівливість, відсутність вільного часу - обридла робота здатна неабияк зіпсувати вам життя. На перший погляд, вихід із ситуації досить простий: потрібно лише змінити роботу. Однак підходити до цього потрібно з розумом, щоб не отримати аналогічне робоче місце і не залишитися без засобів до існування.
Інструкція
1
Вирішіть, чого ви хочете. Можливо, вас не влаштовує зарплата, ви вже кілька років працюєте в одній посаді, і підвищення вам не світить або ви хотіли б змінити сферу діяльності. Поговоріть з начальником. Якщо ви цінний співробітник, цілком імовірно, що бос погодиться підвищити вас на посаді або збільшити зароблену плату. У випадку, якщо всередині компанії проблема не може бути вирішена, готуйтеся шукати нове місце.
2
Проаналізуйте своє фінансове становище. По можливості розрахуватися з боргами та кредитами. Почніть відкладати гроші. Якщо ви не переходите відразу ж після звільнення на нове місце роботи, цілком можливо, вам доведеться якийсь час бути у вільному польоті і жити на відкладені кошти.
3
Для того щоб отримати хорошу роботу, потрібно бути хорошим фахівцем. Адекватно оціните себе: чи не пред'являєте ви завищені вимоги до майбутнього місця? Або, навпаки, можливо, ви недооцінюєте себе, погоджуючись виконувати великий обсяг роботи за невеликі гроші. Поговоріть зі знайомим професіоналом, працюючим в тій же області, щоб він допоміг вам зорієнтуватися на ринку праці.
4
Витягніть чіткі вимоги до своєї майбутньої роботи. Чим конкретно ви хотіли б займатися, в якому графіку хотіли б працювати, допустимі чи для вас відрядження, чи готові ви розвиватися в професійному плані, проходити семінари та тренінги.
5
Розкажіть про своє рішення змінити роботу друзям і знайомим, регулярно переглядайте сайти з вакансіями. Складіть резюме, описавши свої професійні та особисті якості, необхідні для виконання службових обов'язків, і відішліть у відповідь на вподобані пропозиції.
6
Не пізніше, ніж за два тижні до звільнення, напишіть заяву, в якій повідомите начальника про ваше рішення піти.
7
Мисліть позитивно. Не варто накручувати себе і чекати суворих випробувань. Будьте вдячні за досвід, отриманий на попередній роботі, і відкриті всьому новому. І тоді бажана посада не змусить себе довго чекати.