Як швидко вивчити німецьку мову.

Німецька мова - це рідна мова відомих письменників і філософів. Багато фірм на території СНД активно співпрацюють з німецькими партнерами, студенти проходять стажування, а діти їздять до Німеччини на відпочинок. Німецька мова необов'язково вчити роками, зробити це можна досить швидко.
Вам знадобиться
  • - книги і газети німецькою; - Експрес-курси; - Стікери; - Skype; - Мовні курси в Німеччині.
Інструкція
1
Чільним фактором буде ваша мотивація. Якщо ви прекрасно знаєте, що вам необхідно опанувати протягом року німецькою мовою для того, щоб пройти навчання в жаданий коледжі, ви напевно зробите все можливе, щоб ваша мрія здійснилася. Якщо ж ви вирішили вивчити німецьку мову виключно заради самоосвіти, вам доведеться штучно мотивувати себе. Купуйте собі приємні дрібниці за успішно виконані завдання, розвісьте по квартирі гасла «Вчення - сила», «Важко в навчанні - легко в бою». Це підстьобне вас до активного освоєння мови.
2
Якщо у вас є така можливість, запишіться на експрес-курси. Під керівництвом досвідченого викладача ви за кілька місяців опануєте гідним розмовною німецькою.
3
Не тільки дітям, а й дорослим легше вчитися, граючи. Напишіть на різнокольорових стікерах на німецькому назви наявних у вас предметів домашнього вжитку і розвісьте їх на позначених ними речах. Що б ви не робили в своїй квартирі - підходили до холодильника, відкривали вікно, діставали кухоль - ви будете бачити назви оточуючих вас предметів у перекладі на німецьку. Таким чином, ви дуже швидко поповните словниковий запас.
4
Читайте книги і газети німецькою. До вибору друкованих видань потрібно підходити з розумом. Найімовірніше, якщо ви візьметеся за томик класики, читати ви його будете довго, неохоче, і навряд чи просунетеся у вивченні мови. Вибирайте видання, які вам цікаві. Початківцям варто віддати перевагу книги для дітей і німецьку «жовту» пресу.
5
Спілкуйтеся з носіями мови. Листуйтеся на форумах, розмовляйте в скайпі. Спілкування з вашими приятелями з Німеччини допоможе вам впевнено розмовляти німецькою мовою, причому результат ви помітите вже через місяць-другий.
6
Занурення в мовне середовище дає приголомшливі результати при вивченні мови. Однак тут є свої нюанси. Цей метод слід вибирати тим, у кого є базові знання в німецькій, і хто хоче швидко розвинути їх. Вибравши мовні курси в Німеччині, першою справою зарікся проводити час з російськими приятелями - ви повеселитесь разом, але навряд чи збагатите вашу мову. Ходіть в місцеві клуби, гуляйте по місту, заводите місцевих друзів, і ви швидко досягнете приголомшливих результатів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vKkwuSPtyKs
Якщо ви є труднощі в запам'ятовуванні теореми, не турбуйтеся. У цьому немає нічого складного. Потрібно всього лише трохи зусиль і терпіння, і вчитель залишиться задоволений вашими знаннями.
Вам знадобиться
  • Підручник або навчальний посібник, в якому в подробицях розглянуто доказ теореми.
Інструкція
1
Прочитайте уважно формулювання теореми. Вдумайтесь в суть викладеного. Якщо в теоремі присутні формули, напишіть їх кілька разів. Потім знайдіть доказ у підручнику або візьміть те, яке вам дав учитель. Уважно вивчіть.
2
Для початку розберіть доказ. Спробуйте знайти закономірність виводу. Спробуйте в зошиті поетапно доводити теорему , підглядаючи в першоджерело. Якщо дана теорема виводить формулу, доведіть цей висновок самостійно. Якщо у вас вийде, то і вчити нічого не доведеться. Просто потрібно буде запам'ятати, що з чого виводиться. В іншому випадку, якщо ви є труднощі і не розумієте який-небудь висновок, попросіть вчителя вам пояснити, а потім заново спробуйте довести.
3
Зверніть увагу на те, за допомогою чого теорема доводиться: за допомогою інших теорем, аксіом, лем, тотожностей і т.д. Кожна теорема виводиться з якої-небудь іншої теореми. Щоб довести потрібну, вам необхідно вивчити попередній матеріал, після чого доказ даної теореми стане простіше.
4
Іноді зручно застосовувати доказ від протилежного. Цей спосіб є одним з найлегших для запам'ятовування. Для цього всього лише потрібно припустити протилежне доказуваному в теоремі, а потім знайти протиріччя.
5
Чи не заглядаючи в першоджерело, доведіть теорему. Потім відпочиньте хвилин п'ятнадцять і заново спробуйте довести. Якщо ви не запам'ятали висновок формули, знову докладно його розберіть. Найголовніше - це вникнути в теорему. Якщо ви зрозумієте, як вона влаштована і за яким принципом доводиться, для вас не складе труднощів надалі відтворювати її знову і знову.
Корисна порада
Не поспішайте вивчити текст докази, а тим більше не зубрите. Ви так ніколи не запам'ятаєте.