Як встановити драйвер на high definition audio.

High Definition Audio - це специфікація архітектури роботи аудиоустройств, розроблена компанією Intel в 2004 році. Вона повинна замінити раніше використалася AC'97 для більш якісного відтворення оцифрованого звукового сигналу і збільшення кількості використовуваних каналів. Для роботи операційної системи за цим стандартом необхідна наявність в ній відповідного драйвера.
Інструкція
1
Перевірте, чи є необхідність в установці цього драйвера. Материнські плати багатьох виробників розраховані на роботу відповідно до двома діючими сьогодні специфікаціями - AC'97 і HD Audio. Перемикання між ними виробляється «вручну» - через настройки BIOS або взагалі перестановкою перемички («джампера») на самій платі. Тому не виключено, що для усунення проблем з відтворенням HD Audio слід встановити програмний або механічний перемикач у відповідне положення, а в установці додаткового драйвере немає необхідності.
2
Якщо інсталяція драйвера High Definition Audio все ж необхідна, знайдіть потрібний набір файлів. Знайти його можна на оптичному диску з комплекту материнської плати або аудіокарти. Якщо такого диска немає, завантажте інсталяційний файл з інтернету. Знайти його на різних сайтах не важко, але краще скористатися сервером компанії-виробника - тайванської фірми Realtec Semiconductor. Значною мірою розміщення файлів там може служити гарантією їх чистоти від будь-яких вірусів і інших шкідливих програм. Посилання на сторінку завантаження сайту Realtec, що відноситься до High Definition Audio, приведена нижче.
3
Перейшовши на сторінку сайту, виберіть у таблиці рядок, що відноситься до потрібної вам версії і розрядності операційної системи. В колонці Download кожного рядка поміщено по шість посилань на завантаження з різних серверів - виберіть будь-який з них. Після закачування запустите виконуваний файл, а потім дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Майте на увазі, що процес інсталяції потребують перезавантаження комп'ютера.
4
Налаштування аудіосистеми після установки здійснюється за допомогою програми «Диспетчер Realtek» - його іконка з зображенням оранжевого динаміка з'являється в треї після інсталяції. А якщо з роботою драйвера виникнуть які-небудь проблеми, в першу чергу перевірте правильність установок, описаних в першому кроці.
У деяких користувачів операційної системи Windows XP Service Pack 3 виникають труднощі при установці драйвера для звукових плат Realtek. Проблеми полягали в конфлікті драйверів і апаратного забезпечення (спостерігалися ще в минулій версії Service Pack). Виявляється, рішення проблеми лежить на поверхні.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Realtek High Definition Audio Driver.
Інструкція
1
В деяких випадках проблема полягає в простому відсутності аудіоплати, як пристрої. При завантаженні «Диспетчера пристроїв», системи показує вам, що всі пристрої працюють, але вашої аудіоплати немає в розділі «Мультимедіа». Можна перевірити настройки підключення плати через меню BIOS SETUP. Як правило, вбудований в материнську плату звуковий процесор можна включити тільки так. Якщо у вас плата окрема і її немає серед списку пристроїв, отже, проблема залишається актуальною.
2
Виявляється, секрет таїться в відображенні операційною системою даного пристрою. Щоб вона змогла його показати, необхідно завантажити з офіційного сайту Microsoft доповнення KB888111. Це доповнення носить ім'я універсального драйвера для аудіокомпонентів (High Definition Audio для Windows XP, Windows 2000 і Windows Server 2003). При натисканні мишкою по посиланню, виберіть версію операційної системи (Windows XP).
3
Після закачки даного доповнення, розпакуйте його в будь-яку папку. В папці з розпакованими файлами необхідно знайти файл kb888111xpsp2.exe, який знаходиться в каталозі us/x86fre. Тепер вам залишилося завантажити останню версію аудіо драйвера Realtek High Definition Audio. Всі файли необхідно перемістити в одну папку, щоб їх не втратити.
4
Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду regedit і натисніть кнопку «ОК». В редакторі реєстру перейдіть до папки HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Windows. Відкрийте параметр CSDVersion і замініть його значення (з 300 на 200).
5
Перезавантажте комп'ютер, потім запустіть файл kb888111xpsp2.exe (зміна значення параметра реєстру в минулому кроці виконувалося тільки для запуску цього файлу).
6
Знову відкрийте редактор реєстру і перейдіть до тієї ж папці і замініть значення з 200 до 300 (відновлюємо умовчання). Знову перезавантажте комп'ютер і запустіть установку аудіо драйвера . Система автоматично виявить новий пристрій і запити щодо встановлення стандартного драйвера , натисніть кнопку «Скасувати», ви вже встановлюєте драйвер.
7
Тепер вам залишилося перезавантажити комп'ютер і радіти появі звуку в колонках.