Як повернути модем МТС. повернути 3g модем назад у мтс.

Часто з якої-небудь причини люди не можуть провести провідний інтернет і тому набувають модем, наприклад, МТС. Але з різних причин якість придбаного товару не відповідає певним вимогам, і його хочуть повернути продавцеві.
Вам знадобиться
  • - претензія в двох примірниках;
  • - товарний або касовий чек;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Щоб повернути модем МТС назад у магазин, зробіть наступне. Прийдіть в магазин і попросіть взяти товар назад, поясніть причину повернення. Пошліться на закон Російської Федерації «Про захист прав споживачів» від 07.02.1992г. У ньому сказано, що якщо при експлуатації товару виявилися які-небудь недоліки, які не обмовлялися продавцем, ви маєте право розірвати договір купівлі-продажу, зажадати повернути гроші за товар. Також ви маєте право зажадати замінити товар з перерахунком його ціни.
2
Напишіть письмову претензію на повернення модему. У ній вкажіть назву і адресу магазину, де було придбано товару, число і час покупки. Також вкажіть свої дані: прізвище ім'я по батькові, паспортні дані, адреса. Потім опишіть суть претензії і сформулюйте чіткі вимоги (наприклад, повернути гроші або замінити товар). Поставте свій підпис і число. Написану претензію віддайте продавцю в руки. Документ складайте в двох примірниках, один з яких залиште у себе. Вимагайте, щоб на вашому екземплярі продавець поставив печатку або підпис. Це буде підтверджувати ваше звернення.
3
Якщо в зазначений термін на ваші вимоги ніяк не відреагували, зверніться в Роспотребнадзор або в Товариство захисту прав споживачів.
Зверніть увагу
Повернути модем МТС неналежної якості ви можете протягом його гарантійного терміну, який вказаний в договорі купівлі-продажу. У речі повинен бути хороший товарний вигляд, збережені споживчі властивості. Також ви повинні докласти товарний або касовий чек, який підтверджує факт придбання вироби в даному магазині.
Корисна порада
Відправити претензію ви можете і поштою, листом з повідомленням. Повідомлення буде підтвердженням вашого звернення в магазин.