Як оновити відеодрайвер. Як перевірити драйвер на відеокарту.

При покупці комп'ютера або відеокарти ви отримуєте в комплекті диск з драйверами, але з часом вони застарівають, тому їх слід оновлювати. Оновлення драйвера відеокарти позитивно позначається не тільки на роботі додатків, які використовують відеокарту, але і на роботі системи в цілому. Своєчасне оновлення відеодрайвера дозволить вам запускати без проблем найостанніші новинки ігрової індустрії. Також свіжі відеодрайвера включають в себе нововведення і заплатки для огріхів минулих конфігурацій драйвера.
Вам знадобиться
  • Системна опція оновлення драйверів.
Інструкція
1
Якщо у вас немає програмного забезпечення, яке забезпечує закачування на комп'ютер найостанніших драйверів, то можна скористатися альтернативним способом. Цей спосіб трохи складніше оновлення через програму, де одним натисканням кнопки відбудеться оновлення всіх пристроїв. Наведений нижче спосіб є системним.
2
Натисніть меню «Пуск» (Start) - правою кнопкою миші натисніть на значку «Мій комп'ютер» (My Computer) - виберіть пункт Властивості (Properties) з випав контекстного меню.
3
Відкриється вікно «Властивості системи» (System Properties) - перейдіть на вкладку «Обладнання» (Hardware) - натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв» (Device Manager).
4
У вікні перед вами з'явиться список встановлених пристроїв - натисніть на значок «+» навпроти пункту «Відеоадаптери» (Display Adapters).
5
Натисніть правою кнопкою миші на вашу відеокарту - натисніть «Оновити драйвер» (Update Driver), після цього запуститься «Майстер оновлення устаткування» (Hardware Update Wizard).
6
У новому вікні натисніть на кнопку «Установка з вказаного місця» (Install from a list or specific location) - натисніть кнопку «Далі» (Next).
7
Натисніть пункт «Виконати пошук найбільш підходящого драйвера в зазначених місцях» (Search for the best driver in these locations).
8
Зніміть позначку навпроти пункту «Пошук на змінних носіях» (Search removable media).
9
Поставте відмітку навпроти «Включити наступне місце пошуку» (Include this location in the search).
10
Вкажіть шлях доступу, де знаходитимуться нові драйвера - натисніть кнопку «ОК».
11
Натисніть кнопку «Далі» (Next) - потім натисніть «Так» (Yes).