Як весело відсвяткувати день народження влітку. Як влаштувати цікавий день народження на природі.

Іменини - прекрасний привід для веселощів в будь-який час року. Але влітку хочеться відзначити день народження особливо цікаво. Безліч квітів і свіжих фруктів, ласкаве сонце розташовують до творчого підходу в організації цього торжества.
Інструкція
1
У теплу пору року найбільше хочеться вибратися на природу. Тому цілком доречно перенести святкування на дачу або на заздалегідь обрану лісову галявину, ближче до водойми. Захопіть з собою різні кольорові стрічки, мереживо або тасьму. Запропонуйте гостям прикрасити ними високе деревце, вимовити біля нього добрі побажання і тости на вашу честь.
2
Не варто обмежуватися тільки застіллям з банальними шашликами та салатами. Організуйте велике спортивне свято. Попередьте завчасно гостей про необхідність прийти в підходящої одязі, приготуйте потрібний інвентар. Розбийте учасників на дві команди і влаштуйте змагання. Гру з задоволенням підтримають діти, а літні люди приймуть участь у якості вболівальників.
3
Якщо ваші гості - люди молоді, енергійні, то розважте їх, наприклад, жартівливим футболом. Позначте ворота звичайної пластиковим посудом, а повітряна кулька перетворите в м'яч. Або запропонуйте просту і дуже веселу гру, яка була улюблена ще вашими батькам - біг в мішках. Дайте волю фантазії, сміливіше вибирайте тему, придумуйте сценарій, зробіть веселу виставу, яке об'єднає людей.
4
Може бути, застілля на природі здається вам занадто примітивним? Тоді орендуйте теплохід, катер або яхту. Здійсніть разом з товаришами захоплюючу водну прогулянку. Навряд чи хто з них відмовиться від можливості потанцювати на відкритій палубі, випити келих шампанського за здоров'я дорогого іменинника, милуючись пропливають повз берегами.
5
Для прихильників екстремальних видів відпочинку є і більш екзотичні літні розваги. Наприклад, купання з дельфінами (якщо у вашому місті є дельфінарій). Кожна година, проведена разом з цими розумними тваринами, запам'ятається вам надовго. Або запропонуйте друзям зробити спільний стрибок з парашутом. Будуть гарантовані бурхливі емоції та яскраві враження. Цілком імовірно, що проводити ваш день народження в повітрі стане доброю традицією для всієї компанії.