Як повинна виглядати школа.

При формуванні вигляду школи існує безліч параметрів, які повинні враховуватися в обов'язковому порядку, і одним з них є безпосередньо її зовнішній вигляд. Зрозуміло, неможливо врахувати всі деталі, проте є ряд пунктів, на які обов'язково потрібно звернути увагу.
Інструкція
1
пришкільних територія повинна бути огороджена. Огорожа може носити символічний характер, але повинна мати ідеальний вигляд. Необхідно наявність нормальної спортивної площадки, придатної як для проведення уроків фізкультури на відкритому повітрі, так і для проведення дозвілля. У разі ж, якщо це неможливо, рекомендується влаштувати окремо парк і спортмайданчик. Пришкільний територія повинна містити велику кількість зелених насаджень - це сприятливо позначиться на зовнішньому вигляді школи і в цілому сприятиме поліпшенню екологічної обстановки на її території. Природно, дана територія повинна знаходитися в ідеальному порядку і періодично прибиратися.
2
Внутрішнє оздоблення школи повинно бути виконано в єдиній кольоровій гамі і містити кольору теплого відтінку. Для класів початкової школи рекомендується забарвлення стін в ті ж теплі кольори, а для старших і середніх класів - холодні, наприклад, сіро-блакитні тони. Це обумовлено тим, що на старші і середні класи припадає перехідний вік підлітків, і необхідно використовувати кольори, які найменшою мірою сприяють підвищенню емоційної активності. Найкращим варіантом для підлоги, незважаючи на заяложеність, є лінолеум - він менш травмонебезпечний ніж дощатий підлогу, простіше чиститься і замінюється в разі пошкодження.
3
Для поліпшення естетичного вигляду школи рекомендується використання великої кількості квітів у горщиках, які розміщуються на стінах. Єдина умова - квіти повинні бути розміщені високо.
4
Вікна в школі повинні бути настільки великими, наскільки це можливо, з мінімальним заглибленням у стіну. Оптимальним є використання пластикових вікон, що відкриваються тільки для провітрювання - це дозволить знизити ризик нещасних випадків, до того ж набагато спростить процес провітрювання. Незважаючи на удавану зручність, підвіконня завдають більше занепокоєння, ніж користі, тому від них також бажано відмовитися.
5
Двері в шкільні приміщення повинні бути виконані з дерева, покритого лаком або фарбою в колір загальній гаммі. При використанні фарби перевага повинна віддаватися матовим квітам - вони менш мазкі і приємніші людському оку. Ручки повинні бути виконані з металу і мати якомога менший розмір. Оптимально використання круглих ручок з поворотним механізмом.