Як відрізнити підроблені купюри.

подделиванія купюр займаються так звані фальшивомонетники. Суть їх злочинної діяльності полягає в масштабному друкуванні грошей і збуті їх в магазинах та інших торгових точках. Людина, яка не особливо знайомий з відмітними рисами справжніх купюр, може попастися на таку вудку. Саме тому всім важливо знати, як розрізняються справжні і підроблені купюри .
Інструкція
1
Зображення водяних знаків на підроблених купюрах часто спотворене. Іноді водяні знаки зовсім відсутні, але найчастіше виконуються не особливо акуратно.
2
На імітації захисної металевої нитки не видно кордонів полімерної основи, а текст «100 ЦБР» відтворюється тільки в прямій і перевернутої позиції.
3
Кольорове виконання емблеми Банку Росії при найближчому розгляді купюри під прямим і гострим кутом не відповідає колірному виконанню тієї ж емблеми на справжніх купюрах. Під збільшенням можна помітити, що емблема на фальшивій купюрі складається з тонких і паралельно розташованих штрихів.
4
Нерідко трапляється, що зображення на обох сторонах підробки на просвіт не поєднуються. Таку купюру можна тут же порвати, а збувальників відплатити по заслугах.
5
Оглядаючи справжню купюру, можна помітити в правому нижньому куті на лицьовій стороні банкноти дві літери РР (що значить - російський рубль). Якщо дивитися на них на просвіт під одним кутом, то напис буде світлою, а фон - темним. Якщо ж кут огляду поміняти, то фон посвітлішає, а букви стануть темніше. Це кіп-ефект, відсутній на підроблених купюрах.
6
Мікроперфорація числа «1000» на купюрі в правій її частині утворюється з отворів малого діаметра, а видимої стає на просвіт. На фальшивій купюрі перфорація утворюється методом проколювання голкою, тому на звороті отвори шорсткуваті на дотик.
7
Під ультрафіолетовим випромінюванням серійний номер справжніх банкнот підсвічується червоним, фальшивих - не світиться зовсім. Під тим же самим випромінюванням світло-зелені та червоні захисні волокна на справжніх купюрах люминесцируют червоним і жовтувато-зеленим світлом, на фальшивих - НЕ люминесцируют червоним або взагалі не світяться. В інфрачервоному випромінюванні можна побачити на екрані детектора весь малюнок підробленої банкноти. Справжні банкноти відображуються лише частково.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0HcCNnr7pK0