Як перерахувати гроші на гаманець Яндекс. Як можна перерахувати гроші.

Електронні гроші з кожним днем набувають все більшої популярності. Та й платіжних систем, де можна зберігати свої заощадження, сьогодні величезна кількість. Однією з найпопулярніших є Яндекс.Деньги. Незважаючи на всю простоту використання даної системи, багато хто все ще задаються питанням, як можна перерахувати гроші на Яндекс-гаманець.
Інструкція
1
Поповнити електронний рахунок можна різними способами. Один з них - за допомогою терміналів оплати. Для цього вам потрібно на екрані терміналу вибрати розділ «Поповнення рахунку Яндекс-гаманця». Далі в запропонованому полі введіть номер свого аккаунта в системі, після вкажіть суму переказу. Завантажте гроші і натисніть «Підтвердити». У відповідь термінал видасть вам чек, що підтверджує проведену операцію.
2
Зарахувати гроші на Яндекс-гаманець можна і в ряді офісів компаній-продавців стільникових телефонів і аксесуарів, як наприклад, «Евросеть», «Зв'язковий» і т.д. Зробити переклад ви можете через фахівця даної торгової точки. Для цього вам потрібно назвати номер свого гаманця і суму для перекладу. Віддайте гроші, і все - потрібний вам рахунок поповнений.
3
Поповнити свій електронний рахунок ви можете і через банки. Система Яндекс працює практично з усіма великими фінансовими установами. Перерахування в філії банку ви можете зробити як готівкою, так і безготівковим розрахунком. Вам також знадобиться тільки номер рахунку і сума переказу. Операціоністи самі зроблять все за вас.
4
Скористайтеся системою інтернет-банкінгу. Якщо ваш банк передбачає можливість віртуальної оплати послуг, здійсните переклад за допомогою цього сервісу. Для входу в особистий кабінет систем інтернет-банкінгу, як правило, потрібно пароль і логін людини, на якого зареєстрований аккаунт. Після виберіть відповідний розділ, що стосується перекладу електронної валюти. Вкажіть номер рахунку, на який будете переводити фінанси, і суму. Підтвердіть свою згоду з проведенням операції. Чек можете роздрукувати самостійно. Але робити це не обов'язково, адже в якості підтвердження виконання операції з переказу коштів вам прийде СМС.
5
Можете перевести гроші з однієї платіжної системи, наприклад, Webmoney на іншу - гаманець в Яндекс.Деньги. Для цього вам необхідно в першу платіжній системі вибрати розділ «Переказ грошей з рахунку на рахунок» і вказати в запропонованих полях номер рахунку одержувача. Вкажіть суму до списання і підтвердіть транзакцію. Гроші переведуться практично миттєво.
Корисна порада
Будьте уважні, коли вказуєте номер вашого рахунку в системі Яндекс. Адже варто вам помилитися хоч на одну цифру, гроші «підуть» не туди. І повернути їх бужет досить складно. Адже вам потрібно буде звертатися до оператора через якого ви здійснювали переклад з письмовою заявою. На розгляд подібного прохання у багатьох організацій, що здійснюють послуги перекладу, може йти близько 2 тижнів. І якщо гроші вам потрібні терміново, то, природно, що подібний термін для вас неприйнятний. А значить, будьте уважнішими.