Як поставити плагін.

плагінів (від англійського plug-in) називається цілий клас додатків, які представляють собою додатковий програмний модуль до якого-небудь з додатком. Таким додатком може бути, наприклад, браузер, графічний редактор, аудіопрогравач або навіть система управління веб-сайтом. Залежно від того, як організовано підключення плагінів в тому чи іншому додатку, розрізняються і способи їх установки.
Інструкція
1
Якщо встановити плагін вимагається в браузер, використовуйте вбудовані функції цього додатка - доступ до них організований через меню браузера. Наприклад, для установки плагіна в Opera розкрийте її меню і виберіть у розділі "Розширення" пункт «Вибрати розширення», після чого браузер завантажить сторінку з каталогом доступних плагінів. Виберіть серед них потрібний, а потім клацніть по зеленій кнопці «Додати в Opera» - вона є на сторінці з описом модуля розширення. Все інше програма зробить сама. Аналогічні функції є в усіх сучасних браузерах.
2
Для додавання модулів розширення в програми, в яких не передбачено вбудованих в меню функцій цього роду, помістіть плагін в спеціально для цього призначену папку. Такий каталог, як правило, поміщений в кореневу директорію додатки - наприклад, в популярному графічному редакторі Adobe Photoshop ця папка називається Plug-Ins і знаходиться на системному диску за адресою Program Files/Adobe/Adobe Photoshop.
3
Самостійно копіювати плагін в відведену для розширень папку потрібно лише в тому випадку, якщо він не має інсталятора - виконуваної програми, яка сама розпаковує з архіву всі необхідні файли і поміщає їх у потрібний каталог. Наприклад, якщо у плагіна для Adobe Photoshop розширення 8bf, вам доведеться його перемістити в зазначену в попередньому кроці папку «вручну», а якщо він має розширення exe, просто двічі клікніть файл для запуску інсталятора.
4
Установка плагінів до систем управління сайтами дещо відрізняється від описаних вище способів, так як виробляється на віддаленому сервері, а не в локальному комп'ютері. Зазвичай такі системи мають спеціальні скрипти, доступ до яких організований через саму панель управління. Наприклад, відразу після авторизації в популярній CMS (Content Management System) Joomla адміністратор потрапляє на сторінку, в якій для доступу до розділу управління плагінами потрібно клікнути іконку Extansion Manager. Потім треба вибрати місце розташування файлу з розширенням і натиснути кнопку Install або Upload & Install, а решта скрипти системи виконають в автоматичному режимі. По закінченні процесу вам залишиться лише активувати встановлений плагін, вибравши його в загальному списку.