Як позбутися від кісточок на ногах. Як лікувати шишки на ногах.

Це відомий багатьом болюче питання, яке перетворює вашу улюблену взуття в кайдани. Роблячи кілька кроків, ви відчуваєте біль, і часом вона нестерпна. Причиною цього болю є кісточка на нозі, яка просто калічить вашу ногу і спотворює її. Найчастіше з цією проблемою стикаються після 25-30 років, в більшій кількості випадків жінки. Звичайно, потрібно лікувати кісточки на ногах до їх явного освіти.

Точних причин появи кісточок на ногах встановити не вдалося, але існує ряд закономірностей, при яких вони проявляються. Велику роль грає генетична напрямок, а також ендокринні порушення в організмі. Якщо у вас є плоскостопість, то вам треба частіше звертати увагу на ваші ступні, оскільки у вас великий відсоток виникнення даної хвороби. Великий вплив на освіту кісточки має зайву вагу, саме люди з великою вагою, дуже часто страждають від цієї проблеми. При зайвій вазі все навантаження йде на стопи, і вони попросту не витримують, після чого і виявляється захворювання у вигляді кісточок. Також слід стежити за кількістю прийому в їжу солі, цукру, дуже гострої і жирної їжі, оскільки вона шкідлива для суглобів.

Існує досить багато способів, щоб позбавиться від кісточок на ногах. При появі запалення на кісточці, вам потрібно нанести йодистого сітку, вона допоможе зупинити запальний процес. Також можна використовувати лук і листя лопуха, вони швидко і ефективно запобігають запалення, а біль і почервоніння проходять протягом дня. Однією з проблем, є те, що ці способи лікування допоможуть вам зняти запалення і біль в кісточці, але ніяк не виправлять деформацію її. Для цього найкраще швидко, а головне вчасно звернутися за хірургічною допомогою. На ранній стадії лікувати завжди легше, ніж дочекатися того, коли ви не зможете ступити на ногу взагалі. Такі операції зовсім нескладні, часу вони багато не займають, болю ви майже не відчуєте. Через пару днів після операції на вашій нозі, заживуть усі рани, і ви зможете повноцінно рухатися, не відчуваючи болю і дискомфорту.

Якщо ви не хочете позбавитися від кісточок на ногах за допомогою операції, то вам потрібно буде використовувати різні ортопедичні пристосування, вони, звичайно, допомагають, але набагато ефективніше буде операція. Для лікування можна використовувати устілки, супінатор, пальцеві коректори і силіконові міжпальцевих валики. Використовувати їх потрібно регулярно, інакше результату ви не отримаєте.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8J6fLjqnGvY
Кісточки на ступнях - це, як правило, захворювання жіноче. А все тому, що саме пані вважають за краще носити вузьку незручне взуття. В модельних туфлях на високих підборах стопа займає незручне становище, коли вся вага тіла падає на передню частину стопи. Пальцях стає незручно, і від цього кісточки починають зміщуватися. Так з часом і утворюється наріст на стопі.
Інструкція
1
При значній деформації стопи приготуйтеся до того, що лікар призначить вам операцію Після неї полегшення настане відразу ж, пальці повернуться в своє нормальне положення, і болю більше не буде. Однак про вузькі туфлях, взуття на високих підборах доведеться забути. Інакше наріст з'явиться знову.
2
Якщо випадок ще не запущений, і кісточка ще не сильно помітна, то можна полегшити своє становище масажем. Для цього потрібно розминати її круговими рухами. А після процедури обов'язково треба змастити шкіру навколо наросту йодом для того, щоб вона більше не розросталася.
3
Для корекції захворювання потрібно робити спеціальну вправу. Для цього потрібно великий палець обернути стрічкою і починати потихеньку відтягувати його в сторону від ступні. Робити це треба дуже легко, не застосовуючи ніяких особливих зусиль. Рухи повинні бути поворотними - туди-сюди. Потрібно це для зміцнення м'язів, поліпшення кровообігу і розроблення даної ділянки. Якщо робити цю вправу регулярно, великий палець повернеться на місце.
4
Ще одне з сучасних засобів для повернення пальця на його законне місце - це використання межпальцевой силіконової прокладки. Вона створює простір між пальцями і фіксує їх у тому положенні, в якому вони повинні знаходитися. Якщо ж кісточка на ступні вже з'явилася, то за допомогою силіконової вставки можна вставити палець на місце, тим самим позбувшись наросту.
5
Ще одним способом порятунку від кісточок може бути використання спеціальних ортопедичних устілок-супінаторів. Вони будуть надавати стопі правильне, фізіологічне положення, виправляючи дефекти стопи.
6
Ну і, звичайно ж, ще один рецепт, улюблений вже кількома поколіннями жінок - це використання йоду. Є кілька рекомендацій, як його використовувати. Прі не запущеному випадку малюють тільки йодну сітку. Якщо ж кісточки вже дуже сильно стирчать і болять, то тоді їх змащують лікувальним засобом цілком. Причому роблять це кілька разів на день.