Як потрапити на Довгу ніч наук в Берліні.

«Довга Ніч Науки» - щорічний захід, що проходить в Берліні та Потсдамі в кінці травня. Воно спрямоване на популяризацію технічних та природничих дисциплін серед молоді та дітей і являє собою сукупність семінарів, круглих столів, концертів і виставок.
Інструкція
1
Уточніть дати проведення «Довгою Ночі Наук» в Берліні на офіційному сайті заходу. Зазвичай цей щорічний фестиваль проводиться в кінці травня.
2
Придбайте квитки в Берлін. З Москви до столиці Німеччини можна дістатися на поїзді або літаком. Крім того, туристичні фірми пропонують велику кількість автобусних турів до Берліна, так що ви зможете поєднати відвідування «Довгою Ночі Наук» з подорожжю по країні.
3
Оформіть шенгенську візу до Німеччини. Для цього вам необхідно забронювати готель на весь термін перебування в країні і придбати поліс медичного страхування виїжджаючих за кордон. З повним списком документів, які необхідно надати для отримання візи, можна ознайомитися на офіційному сайті посольства Німеччини в Москві.
4
Придбайте квитки на «Довгу Ніч Наук». Зробити це можна в режимі он-лайн на офіційному сайті заходу. Майте на увазі, що вхідний документ є і квитком на спеціальний транспорт (шаттл), що курсує між установами, які беруть участь у фестивалі. Також їм можна користуватися в громадському транспорті в дні проведення заходу. Список кас, що продають квитки ви можете знайти на офіційному сайті «Довгою Ночі Наук» в розділі "Tickets". Розклад руху та маршрути шатлів представлено там же в розділі "Shuttles".
5
Вивчіть список установ, які беруть участь в «Довгою Ночі Наук». Перелік з адресами і посиланнями на офіційні сторінки представлений на сайті заходу в розділі "Teilnehmer". Якщо вас цікавить конкретна тематика, ви можете скористатися пошуковою системою сайту в розділі "Programm nach Themen".
6
Складіть маршрут руху по установах, які приймають участь у Довгою Ночі Наук ». Використовуйте карту, представлену на офіційному сайті в розділі "Programm nach Orten".
7
Приїжджайте до будівлі цікавить вас наукової установи в день проведення «Довгою Ночі Наук» до 5 вечора.